• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Кажуть, що зробили виконавчий напис

  • Автор теми Ella81
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 813

Ella81

Читач
Реєстрація
15 Вер 2022
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ella81 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мені Міолан прислав смс, що вже зробили виконавчий напис нотаріуса. Тіло кредиту менше 3тис, а просрочка 3 місяці. Бо зараз не маю змоги оплатити. Ще й погрожують виконавчою службою.
 
Мені Міолан прислав смс, що вже зробили виконавчий напис нотаріуса. Тіло кредиту менше 3тис, а просрочка 3 місяці. Бо зараз не маю змоги оплатити. Ще й погрожують виконавчою службою.
Ну если сделали надпись то все можно увидеть дие, если там нет значит это блеф. Думаю скорее продадут чем ИНН сделают а дальше как повезет.
 
В дії нічого не має. Перевірила. Значить точно блеф. Дякую.
 
Мені Міолан прислав смс, що вже зробили виконавчий напис нотаріуса. Тіло кредиту менше 3тис, а просрочка 3 місяці. Бо зараз не маю змоги оплатити. Ще й погрожують виконавчою службою.
Виконавчі написи нотаріуса заборонені під час ВП. Тому, якщо у вас прострочка 3 місяці, то це все страшилки їх. Скажіть їм, нехай ознакомляться с законами)
 
Мені Міолан прислав смс, що вже зробили виконавчий напис нотаріуса. Тіло кредиту менше 3тис, а просрочка 3 місяці. Бо зараз не маю змоги оплатити. Ще й погрожують виконавчою службою.
Напишіть їм смс, що сплатили за виконавчим написом. Прям все що хотів мілоан - все і сплатили. По тому ж смс.
 
Назад
Угорі Унизу