• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ККаса майже за тіло)

  • Автор теми Morfius
  • Дата початку
  • Відповіді 120
  • Перегляди 5K

Morfius

The Matrix has you
✩ Premium ✩
Реєстрація
1 Тра 2020
Дописи
12,215
Реакції
29,751
Бали
3,765
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Morfius не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В мене залишилося декілька мфо, всі просили тіло, окрім ККаси, але тепер і вона згідна на +/- адекватне погашення.
КК.jpg


Хочу наголосити: в мене і в моїх рідних нові сімкартки, жодних розмов з мфо ніхто не веде. Мороз робить свою справу)
 
В мене залишилося декілька мфо, всі просили тіло, окрім ККаси, але тепер і вона згідна на +/- адекватне погашення.
Переглянути вкладення 111369

Хочу наголосити: в мене і в моїх рідних нові сімкартки, жодних розмов з мфо ніхто не веде. Мороз робить свою справу)
А скільки був мороз?
 
Оооооооо, крутяк! Значит есть надежда на тело. Алиллуйя
 
В мене залишилося декілька мфо, всі просили тіло, окрім ККаси, але тепер і вона згідна на +/- адекватне погашення.
Переглянути вкладення 111369

Хочу наголосити: в мене і в моїх рідних нові сімкартки, жодних розмов з мфо ніхто не веде. Мороз робить свою справу)
Вітаю!
Але це може бути звичайна розсилка.
Але пробуй, розкажеш.
 
В мене залишилося декілька мфо, всі просили тіло, окрім ККаси, але тепер і вона згідна на +/- адекватне погашення.
Переглянути вкладення 111369

Хочу наголосити: в мене і в моїх рідних нові сімкартки, жодних розмов з мфо ніхто не веде. Мороз робить свою справу)
есть у них такое! мне где то через года полтора скинули до тела+% потом эта сумма в лк висела еще год точно!может и до сих пор висит....
 
Всё равно никуя не отдам. Лучше потрачу на бездумные хотелки, жизнь одна. Пусть доедают мои пролонгации, привет им.
Целую, Лена.)
 
Baba Yaga,чомусь я це уявила як душевну зустріч з старими знайомими...
 
Baba Yaga,чомусь я це уявила як душевну зустріч з старими знайомими...
Да прям родные за полтора годика. Я не готова так банально с ними расстаться. Привыкла, если долго не долбятся в антиспам, нервничаю, вдруг заболели или мусоровоз переехал.
 
Назад
Угорі Унизу