• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Клуб анонимных лудоманов, присоединяйся.

А, ну якщо ти така раніма натура з тонкою конституцією, то перепрошую.
Звичайно то не твоя вина, що ти програв 300к. Звичайно то тебе затягнули і заставили маніпуляційно програти ті кошти. Але є нюанс - вони дадуть тобі відігратись. Так завжди буває. Всі мають 2й та т3й шанси. Спробуй!
До речі, на космолоті є вітальний бонус гарний, залий 50к + ті шо насипе і відіграєшся.
Заносік буде стовідсотково. Дєрзай.
stupid...
ага, з пістолетом біля голови стояли і погрожували. то як мфо насильно змушують брати кредити, а не ми по своїй тупості і необізнаності набрались
 
А, ну якщо ти така раніма натура з тонкою конституцією, то перепрошую.
Звичайно то не твоя вина, що ти програв 300к. Звичайно то тебе затягнули і заставили маніпуляційно програти ті кошти. Але є нюанс - вони дадуть тобі відігратись. Так завжди буває. Всі мають 2й та т3й шанси. Спробуй!
До речі, на космолоті є вітальний бонус гарний, залий 50к + ті шо насипе і відіграєшся.
Заносік буде стовідсотково. Дєрзай.
stupid...
??
 
ага, з пістолетом біля голови стояли і погрожували. то як мфо насильно змушують брати кредити, а не ми по своїй тупості і необізнаності набрались
Это психологическое расстройство согласно ВОЗ, брать кредиты в МФО - нет.
 
Это психологическое расстройство согласно ВОЗ, брать кредиты в МФО - нет.
ну наркоманія теж психічний розлад, але це не означає що наркоман не винний в своїй залежності. чи його теж насильно змушували колотись?
але людей з мфо і кредитами хоч можна зрозуміти, якщо вони брали кошти на чієсь лікування і це було єдиною можливістю дістати кошти. а лудомани що?
 
Останнє редагування:
якщо вони брали кошти на
те щоб грати, або на наркотики, або на щось що взагалі залежностей не стосується. тобто мфо - це інструмент для реалізації потреб своїх залежностей.

брать кредиты в МФО - нет.
некоторые относят к 6C7Y, как и шопоголизм. но это так, с натяжечкой
 
ДЯкую за критику, прийму до уваги.
Ви реально не розумієте ,що на творили?
Яка критика?Яке прийму до уваги?
Ваше життя,сімейне,ваш достаток,який правда залежить не від вас))Висить на волосині....
А у вас якісь образ ....Вам би по дорослішати)
Я вас читаю....і знаєте,чим скоріше ваша дружина забере дитину і піде,тим краще для неї....Ви не змінитесь.
Ви ледар,який хоче швидких ,легких грошей.
 
Ви реально не розумієте ,що на творили?
Яка критика?Яке прийму до уваги?
Ваше життя,сімейне,ваш достаток,який правда залежить не від вас))Висить на волосині....
А у вас якісь образ ....Вам би по дорослішати)
Я вас читаю....і знаєте,чим скоріше ваша дружина забере дитину і піде,тим краще для неї....Ви не змінитесь.
Ви ледар,який хоче швидких ,легких грошей.
?
Виж тільки знаєте за проблему яку я описав , а чого вона працює? а я з дитиною ні. Тому не вам росказувати, що і куда кому іти краще за своїм життям слідкуйте , а то що ви там пишете ну це ваше право, але воно аж ніяк мене не торбує, тому скільки людей стільки і думок.
Ви реально не розумієте ,що на творили?
Яка критика?Яке прийму до уваги?
Ваше життя,сімейне,ваш достаток,який правда залежить не від вас))Висить на волосині....
А у вас якісь образ ....Вам би по дорослішати)
Я вас читаю....і знаєте,чим скоріше ваша дружина забере дитину і піде,тим краще для неї....Ви не змінитесь.
Ви ледар,який хоче швидких ,легких грошей.
Кому куда і що робити явно не вам рішати, у вас є діти? Чоловік ? Ви тут для чого, що би що ? Писати людині яка поділилась своєю ситуацією і ви її будете указувати як жити ? Кому куда ідти ми без вас вирішимо. Ви знать не знаєте, а судите, краще в своєму житті розбиріться.
 
Останнє редагування:
?

Виж тільки знаєте за проблему яку я описав , а чого вона працює? а я з дитиною ні. Тому не вам росказувати, що і куда кому іти краще за своїм життям слідкуйте , а то що ви там пишете ну це ваше право, але воно аж ніяк мене не торбує, тому скільки людей стільки і думок.

Кому куда і що робити явно не вам рішати, у вас є діти? Чоловік ? Ви тут для чого, що би що ? Писати людині яка поділилась своєю ситуацією і ви її будете указувати як жити ? Кому куда ідти ми без вас вирішимо. Ви знать не знаєте, а судите, краще в своєму житті розбиріться.
Послухайте,розумію я більш ніж вам здається)
Такого чоловіка і ворогу не побажаєш)
Вибачайте за правду)
Вона завжди не приємна.
Тут була історія,як дівчина робила все,аби врятувати свої відносини, відвести хлопця від гри....Але все таки зрозуміла,що це дно....
І якщо ви своєю головою не розумієте,що самі губите своє життя...Ви можете скільки хоч кидатись на людей,писати що вас не розуміють....але ситуація не зміниться.
Ви просто не усвідомлюєте що ви на творили і творите.
Це не хвороба....це жага легких грошей.Ні хєра не робить і мати гроші)
Ось і все))
 
Послухайте,розумію я більш ніж вам здається)
Такого чоловіка і ворогу не побажаєш)
Вибачайте за правду)
Вона завжди не приємна.
Тут була історія,як дівчина робила все,аби врятувати свої відносини, відвести хлопця від гри....Але все таки зрозуміла,що це дно....
І якщо ви своєю головою не розумієте,що самі губите своє життя...Ви можете скільки хоч кидатись на людей,писати що вас не розуміють....але ситуація не зміниться.
Ви просто не усвідомлюєте що ви на творили і творите.
Це не хвороба....це жага легких грошей.Ні хєра не робить і мати гроші)
Ось і все))
Правда частково з вами згідний, але я змінюсь для себе в першу чергу і почну з малого , для початку дякую за вашу думку бажаю вашому житті що би все було гаразд .
 
Правда частково з вами згідний, але я змінюсь для себе в першу чергу і почну з малого , для початку дякую за вашу думку бажаю вашому житті що би все було гаразд .
Без образ....Я не пишу з неба...Я пишу,тому що на власні очі бачила,до чого це приводить....
Ми тут всі з однієї чи іншої причини.
І повірте,мені вас шкода,як людину...Але і гладити по голівці,і писати що все пройде,ну це не правда і не правильно.
Ви повинні виправити все що натворили,і змінитись....Це у ваших же інтересах.Всі як жили,так і житимуть,а от вам тепер треба дуже над собою і своєю ситуацією по працювати.
Все ваше подальше життя,з ким і де залежить саме від вашого вибору.
І тут він не великий або сім'я або гра....
 
Я граю лише на чужі гроші (взяті в МФО) ,які я не збираюся віддавати!!!
 
Українська національна лотерея дійсно дає виграти, але треба вчасно зупинитися, кажу з власного досвіду, суми були прилічні, все по чесному, але не всі ігри
1695616292408.png

Так, звісно. Це дає надію на безхмарне майбутнє ))
 
Назад
Угорі Унизу