• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Продам Кофе молотый Lavazza Oro, Caffe Espresso, Rossa, Crema E Gusto

Малюнок_про_він_вона_залицяння_каву_вульгарний.jpg
 
I Love Coffee Alicia Souza GIF – I Love Coffee Alicia Souza Coffee Love – Ищите GIF-файлы и об...gif
 
И в #кофе нужно знать меру)  #комиксы #кофеман.jpeg
 
Как люди видят мир до и после кофе_ 20 лучших мемов_ Идеи и вдохновение в журнале Ярмарки Мас...jpeg
 
Кофейні наркомани ))) сьогодні і на мене щось найшло вже другу чашку бахнув ,кави 😁
 
Кофейні наркомани ))) сьогодні і на мене щось найшло вже другу чашку бахнув ,кави 😁
Зараз питиму четверту... але ж я пью маленькими горнятками де кави на два три ковтки нормальні.
 
Зараз питиму четверту... але ж я пью маленікими горнятками де кави на два три ковтки нормальні.
Є такі люди,що в чашку ложать чайну ложку кави,цукру і стакан води. І кажуть,ой напилась кави,тепер спать не буду))
 
Кофейні наркомани ))) сьогодні і на мене щось найшло вже другу чашку бахнув ,кави 😁
Ну всё, поздравляю теперь у тебя зависимость))
Зараз питиму четверту... але ж я пью маленькими горнятками де кави на два три ковтки нормальні.
Такими чашечками как у Пчела?)
Є такі люди,що в чашку ложать чайну ложку кави,цукру і стакан води. І кажуть,ой напилась кави,тепер спать не буду))
О это про меня, только я с утра пью))Кофе, сахар и вода))
 
Назад
Угорі Унизу