• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Колектораси погрожували матері воїна ЗСУ: повідомлена підозра

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,152
Реакції
15,335
Бали
3,765
UAH
384.06
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
За інформацією Служби Безпеки України,
... у Вінниці затримано керівника однієї з місцевих колекторських компаній.
Він вимагав від демобілізованого пораненого військовослужбовця ЗСУ сплатити 1 млн грн начебто протермінованого боргу його матері.
У разі несплати погрожував фізичною розправою.
Співробітники СБУ затримали зловмисника під час отримання ним першої частини грошей у розмірі 200 тис. грн.
Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах). Йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою без можливості внесення застави.
 
Угу... було таке в понеділок... оуїли чєрті як в 90-х ска...

1681481835344.png


Удачі на каНАРАХ калєхтар
 
нє, ну я в ах*ї. Перепрошую за мат, але інакше це не знаю як назвати
 
Сказати що я в ах...ї-нічого не сказати.
 
Чим далі в ліс,тим більша фігня відбувається.Знають наші каЛЛєктара про свою безнаказаність,хто що хоче,те і творить...взагалі страх загубили...??
Так саме в цій ситуації, пацан повернувся з фронту отримавши поранення і пробував сам з тим чмамоном щось домовлятись, так той мyдак ще й віддубасив його... ска яке ж чм0.
 
Так саме в цій ситуації, пацан повернувся з фронту отримавши поранення і пробував сам з тим чмамоном щось домовлятись, так той мyдак ще й віддубасив його... ска яке ж чм0.
Мало того,що нашу країну перетворили на яму з відмивання бабла через ці мфо,так ще й cyku творять...Чую пару днів тому,мала співає пісеньку Нема грошей,нема грошей,треба взяти гроші у Єгроші....????????я спочатку не зрозуміла що за нах....А потім почула рекламу Є гроші по тв.????така веселенько пісенька,і по рекламі все просто.Якщо всім треба оплатити,візьми гроші у є гроші....???Я така зла ходила.А малій пояснила,до не треба таку пісеньку співати..
 
Кому война а кому мать родна...:confused:
 
Надеюсь коллектора-мародера на долго посадят по закону военного времени. Чтобы другие боялись чувствовать безнаказанность.
 
сволочі, подонки вже взагалі рамси попутали і страх загубили. А що це за кантора у Вінниці аж цікаво
 
А що це за кантора у Вінниці аж цікаво
Наскільки стало відомо з власних джерел, затримано Андрія Л., 1985 року народження. Він представляє місцеве відділення ТОВ «Вендор-Фінанс», яке зареєстровано в Івано-Франківську. Компанія спеціалізуються на позиках - «кредитах готівкою до 50 000» та має філії у багатьох містах.

До речі, серед її засновків ТОВ «Престиж капітал», які позиціонує себе як компанія по управлінню активами, ТОВ «Скортекс» (оптова торгівля паливом) та побружжя франчавчан Бондарів. Що стосується саме вінницького відділення «Вендор-Фінанс», то воно зареєстровано на Оксану Л. Прізвище співпадає із затриманим Андрієм. Також на жінку зареєстровані два відділення ТОВ «Кредити готівкою». Бенефіціаром цієї компанії теж є франківчанка Бондар і київський «Ювелірний дім «ДМ» на чолі з С.Дяченком.

Фактично схема виглядає наступним чином – пропонуються невеликі за обсягом позики, а потім нараховуються «шалені» відсотки, які і вибиває по суті кредитно-колекторська компанія.

Джерело: Подробиці гучної справи про вимагання мільйона у Вінниці: кінці ведуть до мережі компаній
 
По законам военного времени над коллекторами нужно самосуд устраивать
 
Что значит під варту, суке саперскую лопату в руки и на передок в Бахмут.
 
Назад
Угорі Унизу