• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Колектори Фінтех-колект погрожують приїздом

  • Автор теми Irenyi
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 859

Irenyi

Читач
Реєстрація
8 Вер 2023
Дописи
10
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Irenyi не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Я би показав вам відео що таке біда... навіть розказати з власного життя де справжня біда, невиправима, назавжди, яку ніяк не можливо вже переробити чи виправити... коли залишається лиш сприйняти, подобається тобі це чи ні... коли безвихідь і подекуди життя втрачає будь-який сенс.
Але ж ви і так маєте все бачити самі... що навколо відбувається.
Мабуть просто не стикалися зі справжньою проблемою. І дай Бог щоб це так і було.
Щоб ці дурацькі смс і дзвінки було в вашому житті самим страшним.
Добрий вечір а якщо такі сис приселає аванс кредит то що значить
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-09-19-22-16-47-46_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg
    Screenshot_2023-09-19-22-16-47-46_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg
    24.1 Кб · Перегляди: 157
Добрий вечір а якщо такі сис приселає аванс кредит то що значить
ФТ наче нормальна колекторська компанія, мене по кредит сенду передали, через тиждень надійшов лист за 2 тіла, поки чекаю тіло +50% або просто тіло, інша компанія єапб яким передав саме аванс, взагалі не дають про себе знати, може телефонують, але я не контактний
 
Добрий вечір а якщо такі сис приселає аванс кредит то що значить
А чому не написали дату виїзду групи для оцінки фінансового стану ? ???Мені ціле літо слали. То оформіть реструктуризацію,через тиждень писали про виїзд спеціалістів. Але ,мій ігнор був на стільки сильний ,що не витримали і продали його фактору .А той взагалі мовчить . Інколи заходжу в особистий кабінет ,з'являються якісь додаткові угоди ,акції )))) Нічого не розумію .Самі себе наказують і прощають,чи шо ?
 
ФТ наче нормальна колекторська компанія, мене по кредит сенду передали, через тиждень надійшов лист за 2 тіла, поки чекаю тіло +50% або просто тіло, інша компанія єапб яким передав саме аванс, взагалі не дають про себе знати, може телефонують, але я не контактний
мене у ФТ передали по авансу і фінбару (по факту одне й те саме), то поки що тільки дзвінки (я так здогадуюсь, бо не спілкуюсь ні з ким) і в особистому кабінеті можливість реструктуризації. чекаю кращих пропозицій.

а єапб в мене були по Єврогрошам, то вони дуже довго мовчали.
 
Назад
Угорі Унизу