• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Коли довкола ні душі...

Чесно?Ви б краще не рвали серце і душу,а чоловіка якось на більш оплачувану роботу стимулювали б піти...ну реально,мож досить бути поні і тягнути все на собі?
Я вже й так щодня чую,що сиджу в нього на шиї.Якби тільки хто знав,який гіркий той шмат хліба,яким попрікають...
Ну,а как сезонный заработок?Как никак можно заработать..Пару месяцев подождите.
Якось треба дожити...чотири місяці це довго...
 
Я вже й так щодня чую,що сиджу в нього на шиї.Якби тільки хто знав,який гіркий той шмат хліба,яким попрікають...

Якось треба дожити...чотири місяці це довго...
Але ви не думайте,я не кисну.Тихенько поплачу,як не бачить ніхто і йду далі щось шукати.Мені б зараз хоч 1000-1500 у місяць підкалимлювати,щоб мати якісь кошти...у старшої зуби розболілися,в меншого алергія,у мене схопило спину...просити в нього гроші...для дітей прошу,то ніби в борг,а про себе мовчу,не хочу тих дорікань ніяких
 
Мда...слів нема...
Але ви не думайте,я не кисну.Тихенько поплачу,як не бачить ніхто і йду далі щось шукати.Мені б зараз хоч 1000-1500 у місяць підкалимлювати,щоб мати якісь кошти...у старшої зуби розболілися,в меншого алергія,у мене схопило спину...просити в нього гроші...для дітей прошу,то ніби в борг,а про себе мовчу,не хочу тих дорікань ніяких
На аліменти подайте!
 
Справа в тому,що не зобов'язана,але сама запропонувала допомогу.Раніше.А тепер...
Тепер усе шкереберть
Ну, два месяца- не тот возраст, когда ребенка стоит в принципе отдавать любой няньке. Кроме того, что мама имела ввиду- посидеть, пока вы по врачам бегаете или в магазин идёте. Так то она вас уже отняньчила. Имеет право на отдых.
Забудьте о тех "долгах". О ребенке думайте.
 
Я вже й так щодня чую,що сиджу в нього на шиї.Якби тільки хто знав,який гіркий той шмат хліба,яким попрікають...

Якось треба дожити...чотири місяці це довго...
жуть какая... мужья нынче не справляются ... зачем тогда семьи создавать?... это его обязанность, содержать семью. кормить. пока мама в декрете . ( хотя бы, а дальше можно и без него...раз так)
 
жуть какая... мужья нынче не справляются ... зачем тогда семьи создавать?... это его обязанность, содержать семью. кормить. пока мама в декрете . ( хотя бы, а дальше можно и без него...раз так)
Я коли була перший раз в декреті,ледве дождалася щоб вийти на роботу і отримати першу зарплату
 
Я коли була перший раз в декреті,ледве дождалася щоб вийти на роботу і отримати першу зарплату
я сочувствую...
когда я попала в декрет, то поняла что без денег я напрягаю... человек не готов ради семьи зарабатывать . и я решила это дальше не продолжать. так он и живет: на минималку, алименты еле допросишься.
делайте выводы...
 
Я коли була перший раз в декреті,ледве дождалася щоб вийти на роботу і отримати першу зарплату
Задам циничный вопрос: если в первом декрете вам было плохо, на кой хлеб вы во второй полезли?
 
Назад
Угорі Унизу