• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кому приходив такий лист

Володимир19

Форумчанин
Реєстрація
7 Кві 2021
Дописи
127
Реакції
42
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Володимир19 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Це вони що типу тіло пропонують? Поки гроші є думав один з ..... заплачу, дзвоню на вайбер - трубку не беруть, поділіться в кого були такі листи і чи щось вирішили.
 

Вкладення

  • Screenshot_20210820-144344.png
    Screenshot_20210820-144344.png
    105.1 Кб · Перегляди: 126
  • Screenshot_20210820-144353.png
    Screenshot_20210820-144353.png
    98.2 Кб · Перегляди: 124
листи щоразу нові присилають. додзвоніться - після чого нехай висилають паперову гарантійку з мокрою печаткою - лише тоді оплата. ні - хай йдуть накуй
 
Мені сьогодні прийшов такий же, не дивлячись на те, що кредит по акційному списанню сплатила щє на початку липня. Номер вайбер не відповідає - я телефонувала на номер який є в них на сайті. Мені сказали не хвилюватись і що це просто масова розсилка і мій кредит закриють після свят. Так що можна не хвилюватись, ніхто точно не приїде.
 
Да мне тоже пришёл, думаю может за тело возможно договориться?
 
Чергова розсилка.Звонити не пробував,а на мейл не відповідають.
 
Це вони що типу тіло пропонують? Поки гроші є думав один з ..... заплачу, дзвоню на вайбер - трубку не беруть, поділіться в кого були такі листи і чи щось вирішили.
Отакої лютої херні не читав давно.
Відчуття що студент юрфаку напився, накурився,нанюхався, надихався , потім його два рази в'ї...вдарили по голові і знасильнічали....і тільки тоді він зміг написати ЦЕ!
 
Да мне тоже пришёл, думаю может за тело возможно договориться?
Я вже додзвонився, розвод, щоб вивести на звязок. Десь 30хв. говорили на "різні теми", але суть: "де ви прочитали, що кредит буде закрито, якщо ви запл. тіло?, там мається на увазі, що якщо ви запл. тіло, я можу подати на розгляд директору на акцію списання, але це буде не менше ніж 2тіла". Після мого "прощавайте" почала писати на вайбер, що сьогодні останній день подачі на акцію, мені погоджено закр. за 5800(тіло 3500). P.S. Сьогодні від credexpres по лоані прийшло смс закр. по списанню за 3000(тіло 2500), думаю, ладно, передз., поки є кошти запл., хоч на один менше буде. Там мене взагалі повеселили: "добрий день Володимир...., бла-бла-бла, 16000 до 30.08., бо буде..., ну як завжди," видно читав, я кажу "це все чудово, ви ж смс прислали, про списання" він -"вам смс прийшло 30хв., ви не відреагували", - "я ж і дзвоню, що я мав протягом секунди відреагувати" , він - "а в смс не було вказано, який термін акція діє", ще раз швидко нагад що мені "пі...ц" і трубку кинув. Хочеш щось погасити, а отак... Але цей хоч настрій підняв.
 
Мені сьогодні прийшов такий же, не дивлячись на те, що кредит по акційному списанню сплатила щє на початку липня. Номер вайбер не відповідає - я телефонувала на номер який є в них на сайті. Мені сказали не хвилюватись і що це просто масова розсилка і мій кредит закриють після свят. Так що можна не хвилюватись, ніхто точно не приїде.
У меня Error ?
 
Назад
Угорі Унизу