• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

E-cash Кому продав кредит E-cash

makedonsky

Читач
Реєстрація
4 Кві 2019
Дописи
12
Реакції
2
Бали
2,560
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
makedonsky не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
можливо хтось допоможе з вирішенням ситуації. Маю кредит в e-cash. Компанія вже не працює певний час. Можливо хтось підкаже,кому оплачувати гроші і кому був проданий кредит. Можливо хтось закривав. Також не можу знайти жодних реальних даних фінпротект та ю колл. Можливо хтось в них мав кредит,закрив і залишилися контакти. Буду вдячний за будь-яку допомогу.
 
можливо хтось допоможе з вирішенням ситуації. Маю кредит в e-cash. Компанія вже не працює певний час. Можливо хтось підкаже,кому оплачувати гроші і кому був проданий кредит. Можливо хтось закривав. Також не можу знайти жодних реальних даних фінпротект та ю колл. Можливо хтось в них мав кредит,закрив і залишилися контакти. Буду вдячний за будь-яку допомогу.
Можливо вам повезло?)
Якщо не просять вернути гроші, то й не повертайте
 
Можливо вам повезло?)
Якщо не просять вернути гроші, то й не повертайте
власне кредит є в убкі і вони нічого з ним не можуть зробити,бо невідомо кому продав первинний кредитор,а я хочу закрити вже всі кредити
 
власне кредит є в убкі і вони нічого з ним не можуть зробити,бо невідомо кому продав первинний кредитор,а я хочу закрити вже всі кредити
частину преміум активу злили . но не факт що саме цей теж їм
 
Назад
Угорі Унизу