• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кому то укрсиббанк снял арест с карты

Натали324

Форумчанин
Реєстрація
20 Бер 2020
Дописи
45
Реакції
2
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Натали324 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Исполнитель 22 .06 вынес постанову на 13400. Сегодня уже 4.07, кто знает сколько занимает снятие ареста на 13400 в укрсиб банке?
 
Исполнитель 22 .06 вынес постанову на 13400. Сегодня уже 4.07, кто знает сколько занимает снятие ареста на 13400 в укрсиб банке?
стикався з схожою проблемою, в мене винесена ще 21.06, але в інший банк.
проблема в тому, що виконавці такі документи відправляють укрпоштою, в основному це відбувається на абонентську скриньку банку. Як воно довго йде, і як часто банк отримує з не документи - загадка.
Потім всі такі листи проходять реєстрацію у діловода, передаються у відповідний відділ.
печальна і дурні історі, знаю по собі, але я вже на це не надіюсь і вибрав інший шлях
 
Исполнитель 22 .06 вынес постанову на 13400. Сегодня уже 4.07, кто знает сколько занимает снятие ареста на 13400 в укрсиб банке?
Постанова винесена 15.05, а 25.05 підтримка відповіла, що постанову банк отримав і можна знімати кошти, але тільки через касу банку. Але процедура отримання коштів дуже довга, десь 2-3 години треба чекати.
 
Постанова винесена 15.05, а 25.05 підтримка відповіла, що постанову банк отримав і можна знімати кошти, але тільки через касу банку. Але процедура отримання коштів дуже довга, десь 2-3 години треба чекати.
чому 2-3 години саме? в залежності від черги в касі...
при всій повазі, не сказав б, що Укрсиббанк має аж такий великий потік клієнтів, щоб так довго чекати...
хіба може, цигани, дитячі гроші, в Укрсиббанку отримують. ну тоді так, можна і день простояти )))
 
чому 2-3 години саме? в залежності від черги в касі...
при всій повазі, не сказав б, що Укрсиббанк має аж такий великий потік клієнтів, щоб так довго чекати...
хіба може, цигани, дитячі гроші, в Укрсиббанку отримують. ну тоді так, можна і день простояти )))
Ні, там спочатку вони роблять запит, потім проводять якісь внутрішні операції, і тільки тоді видають гроші. Тоді мені казали, що дуже багато запитів, може зараз краще з цим. Знімав місяць тому десь.
 
Ні, там спочатку вони роблять запит, потім проводять якісь внутрішні операції, і тільки тоді видають гроші. Тоді мені казали, що дуже багато запитів, може зараз краще з цим. Знімав місяць тому десь.
А Ви задавали питання виконавцю, яким чином Ви маєте погасити стягнення, маючи в доступі виключно 13 400 в місяць?
Не маючи власного житла, і якшо треба його орендувати, то це хіба по 20-25 грн в місяць сплачувати
 
А Ви задавали питання виконавцю, яким чином Ви маєте погасити стягнення, маючи в доступі виключно 13 400 в місяць?
Не маючи власного житла, і якшо треба його орендувати, то це хіба по 20-25 грн в місяць сплачувати
ні не питав, а навіщо? виконавець може знімати з рахунків все, що більше 13400 на місяць. Вважаю його мало цікавить, як будете жити на 13400,
 
А Ви задавали питання виконавцю, яким чином Ви маєте погасити стягнення, маючи в доступі виключно 13 400 в місяць?
Не маючи власного житла, і якшо треба його орендувати, то це хіба по 20-25 грн в місяць сплачувати
Я мав 4500 офіційної зп і сплату аліментів в 3000. При цьому нікого нічого не хвилювало. Ні аренда, ні життя.
Додатково через затягування суду в мене виник борг (за три місяці розгляду). Картки в блок. Реєстр. Порізані всі кредитні ліміти.
І це просто подали виконавчий лист в виконавчу.

Виконавець діє за законом. Його переймає тільки це.
 
Я мав 4500 офіційної зп і сплату аліментів в 3000. При цьому нікого нічого не хвилювало. Ні аренда, ні життя.
Додатково через затягування суду в мене виник борг (за три місяці розгляду). Картки в блок. Реєстр. Порізані всі кредитні ліміти.
І це просто подали виконавчий лист в виконавчу.

Виконавець діє за законом. Його переймає тільки це.
Тут можливо у Вас решту з/п було не офіційна, готівкою, це хоч щось.
А в кого вся зарплата "біла", я не уявляю як можна прожити більше місяця, якщо нема суттєвих збережень (не міняючи місце і форму роботи)
 
Постанова на розблокування моєї картки виконавець подав 4.07 електронно,але досі банк її не баче..як так?(з пенсійного арешт зняли ще 5.07...що за фігня?
 
Постанова на розблокування моєї картки виконавець подав 4.07 електронно,але досі банк її не баче..як так?(з пенсійного арешт зняли ще 5.07...що за фігня?
Виконавець подав мою заяву на 13400,ще 22.06 і досі її не бачать в укрсиббанку. Сьогодні зайшла у відділення, запитала про постанову, а вони роблять вигляд що такого зокону взагалі не знають.
 
Постанова на розблокування моєї картки виконавець подав 4.07 електронно
Виконавець подав мою заяву на 13400,ще 22.06
ви бачили ту постанову? вона дійсно існує?
Сьогодні зайшла у відділення, запитала про постанову, а вони роблять вигляд що такого зокону взагалі не знають.
варто скаржитись в НБУ, як на мене
 
Постанова на розблокування моєї картки виконавець подав 4.07 електронно,але досі банк її не баче..як так?(з пенсійного арешт зняли ще 5.07...що за фігня?

З питань розблокування УкрСиб дуже "тугий" стикався з цим до війни. По факту розблокували тільки після знесення ВН. До того моменту перевів ЗП на карту іншого банку. Благо виконавець не встиг накласти на неї арешт.
 
Назад
Угорі Унизу