• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Комусь нбу допоміг із зекредит?

  • Автор теми nata91
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 5K
Добрый вечер. Вы как то с майкредит решили вопрос?
Так. Написала їм що подаю в суд (документи вже були готові, залишилось оплатити збір). Запропонували оплатити частину суми з врахуванням того, що зняли. Дали гарантійку. Але Дорошкевичка ще не закрила провадження, буду її довбати, юрист радить також ще подавати певні скарги. Одним словом, вони знають що їхні надписи - це фігня протизаконна, чим можна прекрасно маніпулювати або, якщо є час, ще й через суд вернути кошти + за правову допомогу.
 
Можна зразок заяви що тероризують оточення. Уже дістали
Ой....я пару днів тому звонила до нбу...сказали що компаніі мають свій внутрішній розпорядок.І за це вони кошти отримують...от якось так...якщо вас сказали дістають то звертайтеся в правоохоронні органи.
 
Вони не є учасниками, але подзвоню

Не пам'ятаю точно, у мене був зразок від юриста до нацкому, правда
В загальному щоб перевірили договір і те, що сукупна сума компенсації за пенею і % перевищує 50% тіла
Можно мне фото образца , если остался
 
У меня эти ребята в просрочке месяцев 7. Но окружение никогда не трогали ??‍♀️ Пишите ещё на 1545, жалобы отправляйте, они поубавят свой пыл
Добрый день!1545 это номер на который можно отправить жалобу?
 
Назад
Угорі Унизу