• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Коваленко В.О. прямо погрожує у вайбері. +380671371331

  • Автор теми Bremud
  • Дата початку
  • Відповіді 54
  • Перегляди 3K
Ось таке мені прийшло
Ну если не лень, можно сходить в полицию, написать заявление... но это время, силы, нервы.
А так - в блок убогих... если б он там что написал про 'дом взорву'... тогда да, это уже на угрозу теракта катит, ребята могут и возбудиться, хотя они сейчас так перегружены....
Так что самое простое- в блок. Никто ничего не сделает.
 
Суть в тому, роки 2 тому, була історія в моєму районі. Мужик набрався кредитів, віддавав поступово. Але також була йому погроза. Через певний час його дружину викрали, тримали у підвалі десь ..... Мусив ходити по своєму селі, просити грошей і віддавати все, тому що не знав хто це такі. За тиждень він зібрав усю суму відав і через 1 день після того поїхав і забрав жінку у іншому місті. На жаль це правда. Тепер незнаю як реагувати на це все.
Оце ви казку розповіли.... Мабуть хочеться премії ))))))
 
Можно уже снимать кино) сюжет готов)
 

Вкладення

  • images.jpg
    images.jpg
    9.4 Кб · Перегляди: 18
Оффтоп
Вы в роли мужа, или коллектора, или жены???
Оффтоп
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Можно уже снимать кино) сюжет готов)
В лучших традициях, так сказать)
Можно уже снимать кино) сюжет готов)
Сейчас пересматривает старые темы, приводим их в нормальный вид, так там за 2018-2019 можно такого прочитать, что от ужаса волосы дыбом встают.
 
А мені таке щастя з викраденням не світить. А так хочеться щоб хтось викрав! Та чоловік в мене порядний, ніколи кредитів не мав і про мої не знав.
 
Суть в тому, роки 2 тому, була історія в моєму районі. Мужик набрався кредитів, віддавав поступово. Але також була йому погроза. Через певний час його дружину викрали, тримали у підвалі десь ..... Мусив ходити по своєму селі, просити грошей і віддавати все, тому що не знав хто це такі. За тиждень він зібрав усю суму відав і через 1 день після того поїхав і забрав жінку у іншому місті. На жаль це правда. Тепер незнаю як реагувати на це все.
И как я могла пропустить такую тему ?
 
Вітаю друзі. Коваленко В.О. прямо погрожує у вайбері . +380671371331 номер телефону. Кому приходило щось з цього номера чия це контора? Треба розібратися з цим посіпакою. Ато це неприйнятно.
Е-гроши
 
Коваленко Василь,это е-воши.Мне этот ypoд писал и детям.а потом написала жалобу вместе с скринами смс с вайбера.уже продали меня и писала мне какая то Лина.но тоже отправлена за Васильом!
 
Назад
Угорі Унизу