• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит 365 позбавлено ліцензій та виключено з реєстру фінустанов

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,197
Реакції
15,398
Бали
3,765
UAH
394.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Національній банк України анулював ліцензії восьми небанківським установам, а також чотири небанківські фінансові установи виключив з Державного реєстру фінансових установ та дві небанківські установи – з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.
На підставі власних заяв анульовано всі наявні ліцензії:
  • ТОВ "ІГРОШІ" (ЄДРПОУ 39258549);
  • ТОВ "ГВАДІАНА КАПІТАЛ" (ЄДРПОУ 43495716);
  • ТОВ "АІА ФІНАНС ГРУП" (ЄДРПОУ 41184403);
  • ТОВ "ФК "АЛЬЯНС ПЛЮС" (ЄДРПОУ 41234527);
  • ТОВ "ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ "МАГНІТ" (ЄДРПОУ 44411286);
  • ТОВ "КАР-ІНВЕСТ" (ЄДРПОУ 41481125);
  • ТОВ "Є-РОЗСТРОЧКА" (ЄДРПОУ 38945107).
Також на підставі поданої заяви у ТОВ "АЛЬЯНС КРЕДІТ" (ЄДРПОУ 43444090) анульовано одну ліцензію – на надання послуг з фінансового лізингу.

На підставі поданих документів ТОВ "ІГРОШІ", ТОВ "ГВАДІАНА КАПІТАЛ", ТОВ "АІА ФІНАНС ГРУП" та ТОВ "ФК "АЛЬЯНС ПЛЮС" виключено з Державного реєстру фінансових установ, а ТОВ "ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ "МАГНІТ" та ТОВ "КАР-ІНВЕСТ" – з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 23 березня 2023 року.
 
Adios, вот это хорошая новость! Невероятно ублюдочная шарага
 
О, даааа! Ещё какая паскудность... Дале не хочу вспоминать их. Упыри, одним словом
Нормальная канторка ... была :mosking:
Всего-то каких то 25тел насчитала мне :lol::lol::hang2:
Калькулятор у них нормательный такой ))
 
земля им стекловатой, в целом
:saint:
Дід, всего?)
Может ты просто давно не заходил в кредитную историю убки?))
Не. Был вроде в феврале... крч как халява раз в год...
Так они и алексы самые йопнутые :facepalm:
Но, кстати, я об них ни духом от начала просрочек. Ток в убке видел ихний маразм.
Ну может и звонили, но как ты помнишь может, я ни одного разговора не имел с упырями.
 
Ну может и звонили, но как ты помнишь может, я ни одного разговора не имел с упырями.
Поддерживаю. А я общался с ними))
Помню Артема Олеговича Паламарчука. Ох, как же он мне вкручивал))
Чем только не угрожал. Я уж думал, что они мне и своей пипирухой начнет угрожать. Но он переключился на мать и стал ей там навешивать)
Клоуны.
Так, прикинь, я им предлагал ещё в 2018 году ращрешить данную ситуацию: тело+50%, но двумя платежами. Они не захотели. Ну, кто им доктор))
Решили давить на меня через соседей, родственников. Соседей послал на?й, родственников, которые бронелобые - туда же, ну, а во главе всех посланных бодро зашагала шарага с наименованием "Кредит365".
...
О, как... Оказывается этот клоун ещё в 2016 году светился на сайте Минфин
И даже тут
Популярная шавка
 
Останнє редагування:
Десь в 2014в мене був займ в кредит 365 на той час форуму цього напевне не було телефонували до всіх.як я витримав то й прес навіть не знаю.на то й час було манівео та кредит 365
 
Мені від цих скотів вн вліпили,тварі але чому тільки зараз
 
Теперь надо срочно ехать за исполнительным листом и к исполнителю. А то как же 1400 грн мои)))
 
Назад
Угорі Унизу