• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

кредит экспресс хамят по телефону

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 2K
Якщо це не мовчання ягнят...
Логично... Но в данном случае болтать на неинтересные мне темы - трата времени, подождем чем заинтересуют (если заинтересуют) - тогда и поговорить можно будет...
 
Логично... Но в данном случае болтать на неинтересные мне темы - трата времени, подождем чем заинтересуют (если заинтересуют) - тогда и поговорить можно будет...
Справа хазяяча,але нема там з ким розмовляти.
 
В звонилке гугл включите антиспам и поставьте переадресацию на номер 044-492-05-75. Они сильно удивятся. :)
 

Вкладення

  • IMG_20220117_192032.jpg
    IMG_20220117_192032.jpg
    63.5 Кб · Перегляди: 34
  • IMG_20220117_191822.jpg
    IMG_20220117_191822.jpg
    50.8 Кб · Перегляди: 34
Мене сьогодні якийсь упир обезьяною назвав,навіть і не йокнуло,а раніше б ридала
Головне, що заблокувала і не спілкувалася з ним. А за таке можна і поскаржитися, тим більше докази є. Представилося воно чи ні?
 
Отправьте ему это

Переглянути вкладення 116391

А потом заблокируйте.
Ой,як няшно.Я йому завтра вранці,замість доброго ранку відправлю,я ж чемна дівчинка і після 9вечора не пишу і не дзвоню!
Ой,як няшно.Я йому завтра вранці,замість доброго ранку відправлю,я ж чемна дівчинка і після 9вечора не пишу і не дзвоню!
Але реально обідно,в мене на аватарці таке фото гарнюнє,а воно чм0 мене обізяною...
 
Ой,як няшно.Я йому завтра вранці,замість доброго ранку відправлю,я ж чемна дівчинка і після 9вечора не пишу і не дзвоню!

Але реально обідно,в мене на аватарці таке фото гарнюнє,а воно *** мене обізяною...
А ещё лучше никак не реагируйте, молча заблокировали и забыли. Оно покукарекает и переключится на других.
 
Назад
Угорі Унизу