• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Кредит Каса. Договір на 300 днів. Суд

Prekrasna

Читач
Реєстрація
20 Вер 2023
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Prekrasna не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброї ночі. Дуже потрібна ваша порада. Кредит каса подала до суду. Договір на 300 днів. Я зверталася до двох юридичних компаній і вони відмовили мені. Вірніше сказали, що тут шансів зовсім нема. А фактично відмовили.
Що тепер робити? Вони дійсно виграють суди в все, що нарахували мені прийдеться сплатити, чи як? Може є якийсь вихід?
 
Доброї ночі. Дуже потрібна ваша порада. Кредит каса подала до суду. Договір на 300 днів. Я зверталася до двох юридичних компаній і вони відмовили мені. Вірніше сказали, що тут шансів зовсім нема. А фактично відмовили.
Що тепер робити? Вони дійсно виграють суди в все, що нарахували мені прийдеться сплатити, чи як? Може є якийсь вихід?
так виграють, ну хіба що ви можете з ними спробувати домовитися на тіло
 
Доброї ночі. Дуже потрібна ваша порада. Кредит каса подала до суду. Договір на 300 днів. Я зверталася до двох юридичних компаній і вони відмовили мені. Вірніше сказали, що тут шансів зовсім нема. А фактично відмовили.
Що тепер робити? Вони дійсно виграють суди в все, що нарахували мені прийдеться сплатити, чи як? Може є якийсь вихід?
Скільки у вас просрочка? І яка сумма? Ви з ними спілкувалися за час просрочки?
 
100 відсотків виграних справ на договорах 300 днів і неважливо які суми боргу. Там точно на верх комусь занесли.
 
Кроспостінг!
Ось сьогодні перший частково задоволений позов на 300 днів тільки тіло кредиту. Справа 373/1554/23 беріть на замітку. Лід тронувся
 
Ось сьогодні перший частково задоволений позов на 300 днів тільки тіло кредиту. Справа 373/1554/23 беріть на замітку. Лід тронувся
 
Ось сьогодні перший частково задоволений позов на 300 днів тільки тіло кредиту. Справа 373/1554/23 беріть на замітку. Лід тронувся
Так у них они давно на 300 дней. Это же тоже довоенный займ, такое уже скидывали раньше вроде.
 
Читайте на підставі чого була відмова.
Ну таке.....дай бог, щоб в апеляції вистояло рішення. Звісно якщо вона буде.
Бо "договір укладала, але умов не читала"....і суд пише так, договір укладено, але чорт знає на яких умовах....
Дуже якось сумнівно.
Але..сподіваюсь, що все буде ок.
 
Ну таке.....дай бог, щоб в апеляції вистояло рішення. Звісно якщо вона буде.
Бо "договір укладала, але умов не читала"....і суд пише так, договір укладено, але чорт знає на яких умовах....
Дуже якось сумнівно.
Але..сподіваюсь, що все буде ок.
тут питання в тому, що є хоть якийсь прецедент и то вже радує.
 
тут питання в тому, що є хоть якийсь прецедент и то вже радує.
Звісно))
Нехай такого буде побільше.
Але..на мій погляд, здається, що суддя просто пожалів людину і виніс рішення "і вашим і нашим"
 
тут питання в тому, що є хоть якийсь прецедент и то вже радує.
у нас не прецедентное право
интересное решение - договор подписала, но читала только 1-ю страницу, а процентов и строка не видела.
 
Останнє редагування:
у нас не прецедентное право
интересное решение - договор подписала, но читала только 1-ю страницу, а процентов и строка не видела.
Ну тут можна довго сперечатись... Законом України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського Суду з прав людини» практика ЄСПЛ, тобто його прецедентне право, офіційно визнана джерелом права України. Плюс до цього суди нижчих інстанцій зобов'язані при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин враховувати висновки щодо застосування відповідних норм права, викладені в постановах Верховного Суду.
Вже давно суди перших інстанцій, апеляції "заглядають в рота" Верховному Суду)))
 
у нас не прецедентное право
интересное решение - договор подписала, но читала только 1-ю страницу, а процентов и строка не видела.
Да мені не цікаво, що вона там бачила чи читала, є факт прийнятого рішення.
 
Ось сьогодні перший частково задоволений позов на 300 днів тільки тіло кредиту. Справа 373/1554/23 беріть на замітку. Лід тронувся
Тобто тільки тіло вилатити і судовий збір? чи я пропустив щось, бо багато тексту
 
Назад
Угорі Унизу