• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На все Кредит каса подає документи до суду!

  • Автор теми AlishaSh
  • Дата початку
  • Відповіді 247
  • Перегляди 11K
Я уже понабивал) в любом случае это долгая история если нет сразу денег зарлатить
Та в этом и проблема, такой суммы сразу нет . Если МФО идут на уступки , за тело , за пол тела , и т.д. , то вот с банками не знаю как быть . Если не платить пару месяцев и копить деньги, то долг всё больше и больше будет.
Та в этом и проблема, такой суммы сразу нет . Если МФО идут на уступки , за тело , за пол тела , и т.д. , то вот с банками не знаю как быть . Если не платить пару месяцев и копить деньги, то долг всё больше и больше будет.
Всё что накопишь , отдашь ща %
 
Секрет)

Є виграшні справи, але за 21 рок, але ж там не було ще такого ляпа як "300 днів"
Я вас прошу, ці 300 днів, повна туфта. Кредит Каса не змінилася в цьому плані, на мене подали в суд, потім дзвонили, аби заплатила суму, яку вимагали одразу за гарантійним листом, закінчилося таки судом. Я консультувалася з різними юристами, знайшли, що за договором не добре пораховані відсотки, далі, що сума пролонгації за договором таки входить в суму кредиту. І от вже 4 засідання з цими імбіцилами.

Що робити як що кредіт каса подає на суд підкажіть що робити
Звертатися до юриста. Там цей договір в 300 днів і купа нюансів. В моїй ситуації в мене була пролонгація, в договорі ми знайшли, що відсотки пораховані не у відповідності до договору тай от вже 4 місяці переносять засідання
 
Останнє редагування:
Тут есть маленькая проблема.
Исполнитель не дает выбор, или арест, или взыскание из зп.
Или то и то вместе, у меня исполнитель наложил арест на все имущество и поблокировал все счета кроме зп.
 
У меня у них тоже кредит на все 18000. Платила 2 раза по 4281 грн. и всё. Я так понимаю что мне с ними предстоит суд . Читая инфу понимаю, что я скорее проиграю , чем выйграю ? Типо проценты видела , два платежа внесла значит подтвердила , обязанности не выполнила . Как в такой ситуации можно выиграть ? Что аргументировать судье ? (((
У меня у них тоже кредит на все 18000. Платила 2 раза по 4281 грн. и всё. Я так понимаю что мне с ними предстоит суд . Читая инфу понимаю, что я скорее проиграю , чем выйграю ? Типо проценты видела , два платежа внесла значит подтвердила , обязанности не выполнила . Как в такой ситуации можно выиграть ? Что аргументировать судье ? (((
В договоре вообще черт ногу сломит .
 
У меня у них тоже кредит на все 18000. Платила 2 раза по 4281 грн. и всё. Я так понимаю что мне с ними предстоит суд . Читая инфу понимаю, что я скорее проиграю , чем выйграю ? Типо проценты видела , два платежа внесла значит подтвердила , обязанности не выполнила . Как в такой ситуации можно выиграть ? Что аргументировать судье ? (((

В договоре вообще черт ногу сломит .
Якщо буде суд,то Ваша справ адвоката собі обрати. Напише відзив. А далі будете діяти в залежності від ситуації.
 
В нас старі договори, подають по новим в більшості.
В мене договір на 300 дні, і я так розумію що потрібно готовитись до суду, вже накрутили 90 к., і прострочка більше року.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240329-111115_Messages.jpg
    Screenshot_20240329-111115_Messages.jpg
    193.4 Кб · Перегляди: 43
В мене договір на 300 дні, і я так розумію що потрібно готовитись до суду, вже накрутили 90 к., і прострочка більше року.
Лишним отложить деньги на адвоката точно не будет, а там может пронесет, не на всех они в суд подают.
 
В мене договір на 300 дні, і я так розумію що потрібно готовитись до суду, вже накрутили 90 к., і прострочка більше року.
Тут 50/50
Але, як написали вам вище, незавадить мати "подушку" на юридичну допомогу в разі, якщо вони все ж таки підуть з позовом до суду.
 
Назад
Угорі Унизу