• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Кредитор повідомляє про позовну заяву

Матильда07

Читач
Реєстрація
15 Гру 2022
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Матильда07 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
А мне сегодня вот такое пришло. Стоит переживать ? Тело 10к просрочка 44 дня
Screenshot_2023-01-28-13-45-45-244_com.google.android.apps.messaging.png
 
Демон(це я)? повідомляє.

Шліть їх слідом за російським кораблем, при бажанні можна ще далі. А судовий збір, вони самі нехай сплачують
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-02-04-13-59-03-214_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2023-02-04-13-59-03-214_com.google.android.apps.messaging.jpg
    33.4 Кб · Перегляди: 193
Статус по справі: Закріплено за юристом Панченко І.А., розпочато підготовку позовної заяви. (ТОВ МІЛОАН)
Сьогодні таке прийшло. Варто переживати? Вже шукати юриста? Чи це чергова лякалка?
 
Статус по справі: Закріплено за юристом Панченко І.А., розпочато підготовку позовної заяви. (ТОВ МІЛОАН)
Сьогодні таке прийшло. Варто переживати? Вже шукати юриста? Чи це чергова лякалка?
Давайте номер і я Вам ще 100500 подібних напишу. Якщо і подають до суду ,то мовчки. Моніторте себе на судовій владі і не забивайте дурним голову
 
Давайте номер і я Вам ще 100500 подібних напишу. Якщо і подають до суду ,то мовчки. Моніторте себе на судовій владі і не забивайте дурним голову
Мабуть дійсно потрібно ці дурниці викинути з голови.
 
Статус по справі: Закріплено за юристом Панченко І.А., розпочато підготовку позовної заяви. (ТОВ МІЛОАН)
Сьогодні таке прийшло. Варто переживати? Вже шукати юриста? Чи це чергова лякалка?
Мені таке теж приходило.
Мабуть дійсно потрібно ці дурниці викинути з голови.
Мені прийшло з кредит бокса навіть з ссилкою на судову владу. Що тіпо вони подали позовну заяву. Я ледь не здуріла з переляку. Потім побачила дату тієї заяви 21.10.2021 року
 
Мені таке теж приходило.

Мені прийшло з кредит бокса навіть з ссилкою на судову владу. Що тіпо вони подали позовну заяву. Я ледь не здуріла з переляку. Потім побачила дату тієї заяви 21.10.2021 року
Ох і придумують всяке
 
Назад
Угорі Унизу