• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредиты, просрочки. Что предпринимают банки /МФО?

  • Автор теми kirakira
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 440

kirakira

Форумчанин
Реєстрація
15 Кві 2024
Дописи
82
Реакції
21
Бали
8
UAH
53.50
Ваш пол
Женский
kirakira не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день .
Какая у вас самая большая просрочка (сколько не платите) , как действуете ?
Что предпринимают банки /МФО?

Я уже стала вс закрывать по-тихонечку , получается по одному/два кредита , но все еще нормальное количество просроченных ( но максимум там 3 месяца)
 
Від вересня
Режим сніжинки
Номер змінив
Хай ідуть лісом
В суд вроді ніхто не подавав тільки моно шось дьоргаєтся

В мене знайома вже два роки не платить в моно
Вони подали до суду
І успішно програли
Вона навіть не знала про суд так як закордоном
 
Від вересня
Режим сніжинки
Номер змінив
Хай ідуть лісом
В суд вроді ніхто не подавав тільки моно шось дьоргаєтся

В мене знайома вже два роки не платить в моно
Вони подали до суду
І успішно програли
Вона навіть не знала про суд так як закордоном
С сентября не платите ? Не достают окружение ваше ? Знакомых/ родственников/ друзей ?
 
В мене взагалі дуже їх багато ...але просрочки не доходять і до місяця,максимум дві неділі...Більш переживаю за Кредит касу.
 
В мене взагалі дуже їх багато ...але просрочки не доходять і до місяця,максимум дві неділі...Більш переживаю за Кредит касу.
Кредит каса вони борзі тільки в перші тижні протермінуваня а потім ідуть в одне місце пару дзвінків родичам з словами що оплатіть або буде суд і всьо тиша там на трубці якісь щеки точно сидять
А кредит 7 как именно доставал?
Вони добираются до людей типу родичів знайомих знайомих
І там є такий штріх Василь чи влад не пам’ятаю але вн така заноза шо капець
 
Кредит каса вони борзі тільки в перші тижні протермінуваня а потім ідуть в одне місце пару дзвінків родичам з словами що оплатіть або буде суд і всьо тиша там на трубці якісь щеки точно сидять

Вони добираются до людей типу родичів знайомих знайомих
І там є такий штріх Василь чи влад не пам’ятаю але вн така заноза шо капець
Ясно, учту
 
Кредит каса вони борзі тільки в перші тижні протермінуваня а потім ідуть в одне місце пару дзвінків родичам з словами що оплатіть або буде суд і всьо тиша там на трубці якісь щеки точно сидять

Вони добираются до людей типу родичів знайомих знайомих
І там є такий штріх Василь чи влад не пам’ятаю але вн така заноза шо капець
Вони з чоловіком спілкувалися...Хотіли заморозити відсотки ,тому що зараз в чоловіка лікування,просили виписку з лікарні,яку навіть частина ,де служить чоловік не просить.
 
Добрый день .
Какая у вас самая большая просрочка (сколько не платите) , как действуете ?
Что предпринимают банки /МФО?

Я уже стала вс закрывать по-тихонечку , получается по одному/два кредита , но все еще нормальное количество просроченных ( но максимум там 3 месяца)
Пумб.У лютому минув рік як не оплачую,сумма на данний момент 55517 грн,81 коп.
 
Как банк ведет себя ?
Десь пів року дзвонили по декілька разів в день,бувало я відповідала на дзвінок,бувало ні.Писали декілька разів в телеграм, але я з ними гарно поспілкувалвся,та перестали двже і відповідати в телеграмі))) На данний момент 1 раз в тиждень телефонують,я дякую їм ,і скидую,вони там ще щось кричать в телефон що ми не договорили і т.д.Пропонують списати якусь смішну сумму,я відправляю їх в суд)
 
Назад
Угорі Унизу