• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кримінальна відповідальність за несплату МФО (???

Безвихідь

Читач
Реєстрація
19 Бер 2024
Дописи
15
Реакції
2
Бали
3
UAH
25.00
Ваш пол
Женский
Безвихідь не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня,була в адвокатському об'єднанні,,захист,, на безкоштовній консультації( моя ситуація - 23 МФО, загальна сумма боргу 300000 ) цікавили наслідки несплати,все що мені там сказали чула вже на цьому форумі,єдине,що збентежило ,що адвокат розповіла що окрім просто позову до суду,можуть ще й кримінальний позов подати за шахрайство ((( а це стаття для тюрми((( не знаю чи правда?
 
Захист - це шахраї, лише повитягують з вас кошти і ничим не допоможуть. За кримінальну відповідальність вас просто залякали, щоб з ними "співпрацювали".
Якщо у вас сума тіл в 300к, можливо є сенс подавати на банкрутство. Попитайте тут на форумі.
 
Дякую,але немає коштів навіть на консультацію у гарного адвоката,не те ще на банкрутство (( лякає лише кримінальне провадження , більше ніякі суди , провадження,написи не лякають,бо майна не маю,як і коштів((
 
В 21-му столітті боргових тюрем вже нема, розслабтесь)
 
Тре буде прикинутись лошком і підійти до них. Так, чісто поржать 😂
 
Доброго дня,була в адвокатському об'єднанні,,захист,, на безкоштовній консультації( моя ситуація - 23 МФО, загальна сумма боргу 300000 ) цікавили наслідки несплати,все що мені там сказали чула вже на цьому форумі,єдине,що збентежило ,що адвокат розповіла що окрім просто позову до суду,можуть ще й кримінальний позов подати за шахрайство ((( а це стаття для тюрми((( не знаю чи правда?
Нарозповідати можна всього чого хочешь, а тим паче захист, це взагалі шахраї, почитайте розділ про них на форумі, а ось насправді все по іншому. Спочатку це буде телефоний терор, щоб ви повернули кошти, і не тільки Вам дзвінкі, а й оточеню, потім пропозиція закрити за тіло кредита(місяців так 6, с кожним по різному)продажа колекторам/подача до суду(обов'язково захищайтесь у суді з адвокатом з форума(тут лише профільні адвокати)). Якщо не будете захищатись у суді, Вам просто заблокують картки та арештують майно(не заберуть, а не дадуть продати чи передати). Кримінальної відповідальності за невідачу богра немає.
 
Назад
Угорі Унизу