• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Квику передали на прозвон Дельта М

Типа кипишь не разводишь??!)))
Ну, некоторые истерят, некоторые хамят забавно. Эти - просто тупят. И как только в угол загонишь, трубку вешают. И тебя еще и сами в черный список могут отправить. Скука, в общем.
 
Ну, некоторые истерят, некоторые хамят забавно. Эти - просто тупят. И как только в угол загонишь, трубку вешают. И тебя еще и сами в черный список могут отправить. Скука, в общем.
у полный режим снежинки на все звонки от всех шараг, просто мониторю в генконтакте от кого звонок.Не знаю хорошо это и плохо((
 
у полный режим снежинки на все звонки от всех шараг, просто мониторю в генконтакте от кого звонок.Не знаю хорошо это и плохо((
Это правильно. Развлекаться, принимая иногда звонки, можно, но не нужно. )
 
Это правильно. Развлекаться, принимая иногда звонки, можно, но не нужно. )
не, моя нервная не выдержит. хотя меня не так трусит уже от звонков, как в декабре. когда почти везде выходить начала на просрочку..
 
не, моя нервная не выдержит. хотя меня не так трусит уже от звонков, как в декабре. когда почти везде выходить начала на просрочку..
Тогда тем более, нет смысла с ними общаться.
Общение со звонилками - это извращенное удовольствие отдельных ютуберов, некоторых форумчан и т.д.
Обязательное условие - вам должно быть на них пофик или с них смешно. Т.е. ими пользуются как клоунами и макиварами, злость согнать, если, там, на работе достали или еще что. Во всех других случаях - "снежинка" наше все. И полезнее, меньше пытаются дозвониться, и спокойнее :)
 
Мне такое же письмо на имейл пришло 3.03.2022. В военное время остальные кредитные каникулы объявили и смсками и звонками не достают.

Мне такое же письмо на имейл пришло 3.03.2022. В военное время остальные кредитные каникулы объявили и смсками и звонками не достают.
Справжнім Kviku Global Ltd (БІН 190650012204) знаходиться за адресою: Coastal Building, Wickhams's Cay II, P.O. Box 2 221, Road Town, Tortola, British Virgin Islands, адреса електронної пошти: [email protected], далі іменоване - «Принципал», повідомляє Вас про те, що відповідно до Договору № 25/10/21/KV від 25.10.2021, Принципал передав особі, уповноваженій на взаємодію, спрямовану на повернення простроченої заборгованості, ТОВАРИСТВО З ОБЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЕЛЬТА М ЮКРЕЙН» (Реєстраційний номер - 40019394, місце знаходження / поштову адресу 01133, Україна, місто Київ, бульвар Лесі Українки, 26, адреса електронної пошти: [email protected], номер контактного телефону +380800210005 інформацію за укладеним Вами Договором споживчої позики № 410940-ua від 13.02.2022 (далі - Договір) в розмірі 4548.43 грн, (сума заборгованості вказана станом на 31.03.2022 року), з якої: заборгованість по основному боргу 2000 грн, заборгованість по відсоткам 2540.73 грн, заборгованість за неустойкою 7.7 грн. Повідомляємо Вас про те, що з дати отримання Вами цього Повідомлення оплата Вашої заборгованості за Договором повинна бути проведена у встановлені Договором терміни. Для врегулювання питання про добровільне погашення простроченої заборгованості в досудовому порядку Вам необхідно терміново зв'язатися з фахівцем по телефону +380800210005. З повагою, Служба ПІДТРИМКИ Kviku (Kviku Global Ltd) www.kviku.com
Мені прийшло сьогодні така смс?Що від них очікувати у воєнний стан?
 
Назад
Угорі Унизу