• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Лист від Тенго

Vladyslav2707

Читач
Реєстрація
24 Гру 2023
Дописи
13
Реакції
2
Бали
3
UAH
4.50
Ваш пол
Мужской
Vladyslav2707 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора, отримав сьогодні такого листа на пошту, підскажіть що робити в даній ситуації?
 

Вкладення

  • E426AAAE-8D45-4C7B-B93B-855E507992C6.jpeg
    E426AAAE-8D45-4C7B-B93B-855E507992C6.jpeg
    170.4 Кб · Перегляди: 236
Доброго вечора, отримав сьогодні такого листа на пошту, підскажіть що робити в даній ситуації?
Не знаю, как вы, но я такие письма папе на разтопку отдавала)))
Говорил, что хорошо горят))
 
Доброго вечора, отримав сьогодні такого листа на пошту, підскажіть що робити в даній ситуації?
Як вже писали вище,дуже гарно на розпал піде. Або якщо вже зовсім прижме,то використовувати по прямому призначенню)))
А якщо серйозно,то чергова лялалка. Отримував не один такий лист і абсолютно нічого не змінилося.
 
Як вже писали вище,дуже гарно на розпал піде. Або якщо вже зовсім прижме,то використовувати по прямому призначенню)))
А якщо серйозно,то чергова лялалка. Отримував не один такий лист і абсолютно нічого не змінилося.
І як часто вони слали листи?
 
Саме від Тенго два листи отримував. А від інших десь більше десятка набралося.
Бо я сьогодні перший лист для шашлика отримала, причому таке враження що у них печаль з фарбою в прінтері.
 
Мне раз 5 обещали прислать письмо разные МФО - не шлют экономят наверное
Тяжкі часи у них настали.
Мне раз 5 обещали прислать письмо разные МФО - не шлют экономят наверное
Саме "обідно" у мене змінена років як три адреса проживання, а ті шлють на старе місце.Я ось думаю набрати номер поштаря.
 
Назад
Угорі Унизу