• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Любі мої форумчани!

  • Автор теми bow1966
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 763

bow1966

Форумчанин
Реєстрація
5 Січ 2019
Дописи
334
Реакції
300
Бали
2,725
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
bow1966 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хочу звернутися до вас з незвичним ( а що зараз можна назвати звичним) проханням : давайте помолимося Богу за всіх рідних і дорогих нам людей і за нашу чудову Україну! в такі страшні дні-навіть атеїсти звертаються до вищих сил про допомогу і надію! Дай нам Господи розуму-сил-пройти цей складний етап нашого спільного життя! Господи! Спаси і сохрани !
Хочу звернутися до вас з незвичним ( а що зараз можна назвати звичним) проханням : давайте помолимося Богу за всіх рідних і дорогих нам людей і за нашу чудову Україну! в такі страшні дні-навіть атеїсти звертаються до вищих сил про допомогу і надію! Дай нам Господи розуму-сил-пройти цей складний етап нашого спільного життя! Господи! Спаси і сохрани !
Ви знаєте яке непердбачуване це життя! Ще 3- 4 дні тому-не було більшої проблеми ніж борги перед банками і МФОшниками - а сьогодні це все виглядає так нікчемно і по -дитячому! Життя-цікава річ!
 
Молимося...за мирне небо ...за золоте колосся...за наших хоробрих хлопчиків і дівчаток...Слава Україні!
 
Дорогой Господь! мы твои непослушные дети, что проходят сложные уроки жизни сейчас... если это по воле твоей, дай нам шанс успеть осознать и переосмыслить, дай нам возможность исправить ошибки, если это темные силы нас атакуют, то помоги выстоять всем! укрепи наш дух, направь на верные решения! удержи от греха ! сделай нас невидимыми для нашего врага, изгони его из нашего дома! дай нам сил, здоровья и терпения все пережить! ?? наполни любовью нас , дай надежду, что все изменится к лучшему...
 
Пророчі слова геніальної нашої Ліни Костенко
І жах, і кров, і смерть, і відчай,
І клекіт хижої орди,
Маленький сірий чоловічок
Накоїв чорної біди.

Це звір огидної породи,
л0х-Несс холодної Неви.
Куди ж ви дивитесь, народи?!
Сьогодні ми, а завтра - ви.
 
Честно говоря я был на стороне жителей ЛДНР, что бы их оставили в поkое ,не хотят с нами жить,хрен с вами!Но то что стала творить Россия єто безyмие ,в голове не ykладываеться! Мы победим,Всем Мира !
 
20220226_081310.jpg
 
Нарушение правил форума 2.1
Останнє редагування модератором:
Я в Києві... Четверту добу йде війна, моя молитва за всіх наших янголовів-охоронців, за всіх наших воїнів, за тих, хто пішов нас боронити. Вони б'ють путінську орду до останньої краплі крові!
Боже, збережи їх, дай їм сили вистояти.
Дай Боже розуму найманцям покинути танки та страшну вбивчу техніку і капітулювати. Ми не поїхали з Києва, ми готові боротись і нещадно палити ворога. Зброї у нас хватить, за нами весь світ!
Збережи Боже Україну, збережи Київ і всі міста та села кудою йдуть до Києва путінські найманці! ?
 
Це було написано сьогодні вночі....Моє серце з вами...мої молитви ....
 

Вкладення

  • IMG_20220227_133803.jpg
    IMG_20220227_133803.jpg
    121.9 Кб · Перегляди: 21
Я в Києві... Четверту добу йде війна, моя молитва за всіх наших янголовів-охоронців, за всіх наших воїнів, за тих, хто пішов нас боронити. Вони б'ють путінську орду до останньої краплі крові!
Боже, збережи їх, дай їм сили вистояти.
Дай Боже розуму найманцям покинути танки та страшну вбивчу техніку і капітулювати. Ми не поїхали з Києва, ми готові боротись і нещадно палити ворога. Зброї у нас хватить, за нами весь світ!
Збережи Боже Україну, збережи Київ і всі міста та села кудою йдуть до Києва путінські найманці! ?
Теперь нужно молиться еще, чтоб не было применено яо
 
Дорогі мої друзі форумчани! Давно я тут не була)) Але вирішила зайти і мабудь не марно) Зараз, в цей нелегкий час, найважливіше, що ви можете зробити, це довіритися Богу. Адже, тільки Господь - наша охорона та підтримка. Не чекайте допомоги від людей, вона не надійна. Прийдіть в щирій молитві до Бога, і Він обов'язково вас почує! Від усього серця скажіть ці слова: Господь Ісус, я вірю, що Ти - Син Божий. Я визнаю себе грішним та вірю, що Ти помер на хресті за мої гріхи, воскрес та зійшов на небеса. Прошу Тебе, прости мої гріхи та увійди в моє життя. Стань моїм Господом і Спасителем. Захисти мене та мою сім’ю. Я бажаю розпочати нове життя, присвячене Тобі. Амінь.

Зараз дійсно Бог на стороні України, бо за нами правда! Ми обов'язково переможемо, але тільки із Його допомогою. Я вибачаюсь, якщо образила чиїсь релігійні аба політичні вподобання, але на сьогодні, справді, не час про це сперечатись. Слава Іісусу Христу, Україна понад усе!
 
Назад
Угорі Унизу