• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Логіка підрахунків УБКІ

там вроді один раз можна без коштовно подивитись, як ви там дивитесь постійно. Платите 90 грн?)
 
В УБКІ немає ніякої логіки підрахунку. Це взагалі не їх робота.
Вони фіксують те, що надають кредитори. Це не бухгалтерські компанії, а бюро кредитних історій.
 
В мене 604132 грн…десь в в вересні заходила то було 1,5 ляма🙃не закривала нічого крім sos credit де тіло 10000 як вони рахують взагалі не ясно (
Сьогодні весь день вияснала в цьому убкі хто кому що продав(бісить коллект центр зі своїми 0 фіг поймеш хто що кому продав,навіщо вони пишуть всі перепродажі це просто,я думала по сумам зрозумію хто тут хто але ні інстафінанс пише якусь вигадану цифру не та що в договорі колект центр взагалі 0, в мене більше 20 кредитів і 3 не знайшла хто це і що це,ну і будуть закриватися в останню чергу,головне щоб до суду не подали,одного і так вистачає🙄
 
В мене 604132 грн…десь в в вересні заходила то було 1,5 ляма🙃не закривала нічого крім sos credit де тіло 10000 як вони рахують взагалі не ясно (
Сьогодні весь день вияснала в цьому убкі хто кому що продав(бісить коллект центр зі своїми 0 фіг поймеш хто що кому продав,навіщо вони пишуть всі перепродажі це просто,я думала по сумам зрозумію хто тут хто але ні інстафінанс пише якусь вигадану цифру не та що в договорі колект центр взагалі 0, в мене більше 20 кредитів і 3 не знайшла хто це і що це,ну і будуть закриватися в останню чергу,головне щоб до суду не подали,одного і так вистачає🙄
УБКІ не є істиною в останній інстанції. Хтось подає їм інформацію,хтось ні
 
УБКІ не є істиною в останній інстанції. Хтось подає їм інформацію,хтось ні
Це з одного боку і погано(мені наприклад з 20+ шарах зараз пишуть всього 2,раніше коли тіки виходила у просрочки про таке тіки мріяла,але зараз коли хочеться все закрити,це дуже важко,так як я в кінці вже коли знала що вийду у просрочки то взяла де давали😅і нажаль не записала(а через 2,5 роки я вже нічого не памʼятаю🫣
 
Назад
Угорі Унизу