• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Lovilave протермінування

  • Автор теми Kristina
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 593

Kristina

Форумчанин
Реєстрація
2 Тра 2019
Дописи
97
Реакції
21
Бали
5,065
UAH
9.00
Ваш пол
Женский
Kristina не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. У кого як з ними зараз?Давно ніхто про них не писав. Як зараз діють? Маємо протермінування. Поки пишуть смс про борг. Може і дзвонять, але стоїть блок на вхідні від невідомих.
 
Kristina, створюйте теми в відповідних розділах.
Переніс.
 
Доброго дня. У кого як з ними зараз?Давно ніхто про них не писав. Як зараз діють? Маємо протермінування. Поки пишуть смс про борг. Може і дзвонять, але стоїть блок на вхідні від невідомих.
Три місяці протермінування. Тіло не пропонували, були пропозиції знижок на відсотки. Вже десь місяць мовчать)))
 
Kristina, створюйте теми в відповідних розділах.
Переніс
Дякую)
Три місяці протермінування. Тіло не пропонували, були пропозиції знижок на відсотки. Вже десь місяць мовчать)))
Як себе поводили весь цей час?
У нас тіло 1500,з відсотками 2300, може б і закрили, але поки нема грошей.
 
Дякую)

Як себе поводили весь цей час?
У нас тіло 1500,з відсотками 2300, може б і закрили, але поки нема грошей.
За дзвінки не скажу, все блокується. Від знайомих скарг не чув. В мене там тіло 3к, нарахували вже 9 800))))
 
В мене з грудня 2023 протермінування, тіло 2к. Хочуть 7 з копійками. Постійно шиють смс з реструктуризацією, на дзвінки не відповідаю. Мамі шлють смс щоб оплатила борг, сестрі дзвонить робот.
 
На 14 день протермінування починають слати повідомлення про борг мені і всім, кого знайдуть :facepalm: дзвонять людям з невідомого номера, дзвонили мамі, брату мамі і його тещі, поняття немаю як їх знайшли
Трійла страшні
 
Доброго дня. У кого як з ними зараз?Давно ніхто про них не писав. Як зараз діють? Маємо протермінування. Поки пишуть смс про борг. Може і дзвонять, але стоїть блок на вхідні від невідомих.
Якщо йдеться про Lovilave, то протермінування з грудня 2021р. Отримую періодично СМС, на вхідні дзінки блок.
 
Могут рассылать СМС родственникам про Ваш долг, а также Вам.
На 14 день протермінування починають слати повідомлення про борг мені і всім, кого знайдуть :facepalm: дзвонять людям з невідомого номера, дзвонили мамі, брату мамі і його тещі, поняття немаю як їх знайшли
Трійла страшні
А могут ли ДеньгиДоЗП телефонную книгу им слить? В одном городе находятся
 
Могут рассылать СМС родственникам про Ваш долг, а также Вам.

А могут ли ДеньгиДоЗП телефонную книгу им слить? В одном городе находятся
Мне уже кто только не звонил и не писал) они походу инфой толи обмениваются то ли продают друг другу в общем вполне возможно
 
Назад
Угорі Унизу