• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Лудоманія. МФО на сумму 80к

Volodomyr_P

Читач
Реєстрація
10 Кві 2024
Дописи
17
Реакції
3
Бали
3
UAH
28.00
Ваш пол
Мужской
Volodomyr_P не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
 
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
Юрист вам на даному етапі зовсім не потрібен.
Юристи працюють з судовими позовами... якщо не шарлатани накшталт звільнимо чи пік.
Читайте форум, особливо по вашим шарагам. Є окремі розділи практично по всім відомим сараям і калам.
Що не зрозуміло - задавайте запитання і вам нададуть відповідь форумчани, які вже це пройшли чи стикались.
Причому абсолютно безкоштовно, на відміну від адвоГАДів з юридичних контор які типу займаються "договорняками" а по факту просто облапошують вас.


Ну і на рахунок лудки - замінайте, бо проб'єте дно.
Успіхів і терпіння вам.
 
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
Доброго дня!)
Юрист Вам не потрібен.
Неадекватних МФО у Вас немає.
Чекайте лояльних пропозицій та відкладайте помаленьку кошти. І не грайте від слова "зовсім"!!!)
 
Юрист вам на даному етапі зовсім не потрібен.
Юристи працюють з судовими позовами... якщо не шарлатани накшталт звільнимо чи пік.
Читайте форум, особливо по вашим шарагам. Є окремі розділи практично по всім відомим сараям і калам.
Що не зрозуміло - задавайте запитання і вам нададуть відповідь форумчани, які вже це пройшли чи стикались.
Причому абсолютно безкоштовно, на відміну від адвоГАДів з юридичних контор які типу займаються "договорняками" а по факту просто облапошують вас.


Ну і на рахунок лудки - замінайте, бо проб'єте дно.
Успіхів і терпіння вам.
Вдячний!
Доброго дня!)
Юрист Вам не потрібен.
Неадекватних МФО у Вас немає.
Чекайте лояльних пропозицій та відкладайте помаленьку кошти. І не грайте від слова "зовсім"!!!)
Дякую вам!
 
Доброго дня!)
Юрист Вам не потрібен.
Неадекватних МФО у Вас немає.
Чекайте лояльних пропозицій та відкладайте помаленьку кошти. І не грайте від слова "зовсім"!!!)
А скільки приблизно хоча б потрібно буде відкласти, і скільки на це я буду мати часу щоб не дотягнути до суду?
А скільки приблизно хоча б потрібно буде відкласти, і скільки на це я буду мати часу щоб не дотягнути до суду?
Так зрозумів 80к це мінімум а максимум інтересно скільки чи взагалі потягну.
 
А скільки приблизно хоча б потрібно буде відкласти, і скільки на це я буду мати часу щоб не дотягнути до суду?

Так зрозумів 80к це мінімум а максимум інтересно скільки чи взагалі потягну.
Тут не в "потягну" срава)))
Закриєте все поступово по мірі можливостей)))
За суд поки не думайте, так швидко не подадуть, та і не факт, що взагалі подадуть))))
Головне, що треба зробити - перевипустити банківські картки, які засвічені в цих МФО, бо будуть намагатись зняти кошти)))
Встановіть собі антиспам на усі незнайомі номери, бо будуть трезвонити)))
Повідомте близьких і оточення, що будуть їм дзвонити чи слати повідомлення про Ваші борги.
Зробіть закритими усі Ваші профілі в соцмережах)))) Особисто я їх взагалі позносив і не жалкую))))
І читайте форум обов'язково!!!))))
Тут по усім Вашим конторам є маса корисної інформації)))
 
Тут не в "потягну" срава)))
Закриєте все поступово по мірі можливостей)))
За суд поки не думайте, так швидко не подадуть, та і не факт, що взагалі подадуть))))
Головне, що треба зробити - перевипустити банківські картки, які засвічені в цих МФО, бо будуть намагатись зняти кошти)))
Встановіть собі антиспам на усі незнайомі номери, бо будуть трезвонити)))
Повідомте близьких і оточення, що будуть їм дзвонити чи слати повідомлення про Ваші борги.
Зробіть закритими усі Ваші профілі в соцмережах)))) Особисто я їх взагалі позносив і не жалкую))))
І читайте форум обов'язково!!!))))
Тут по усім Вашим конторам є маса корисної інформації)))
Та я впринципі не користуюсь карточкою коли ставки не роблю, тому думаю не потрібно там завжди пусто
 
Та я впринципі не користуюсь карточкою коли ставки не роблю, тому думаю не потрібно там завжди пусто
За ставки взагалі забудьте, а картки перевипустіть, бо в мінус загонять на раз-два)))
 
За ставки взагалі забудьте, а картки перевипустіть, бо в мінус загонять на раз-два)))
Мені там кредитних лімітів не дають, хіба реально буде якось їм нашаманити на -?
За ставки взагалі забудьте, а картки перевипустіть, бо в мінус загонять на раз-два)))
Ставки само собою понятно, бо це шлях в нікуди
 
Мені там кредитних лімітів не дають, хіба реально буде якось їм нашаманити на -?

Ставки само собою понятно, бо це шлях в нікуди
Вам банк сам нашаманить, з нього станеться)))) Перевипускайте, спокійніше буде))))
 
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
1. Бросить лудку
2. Работать, копить деньги
3. Ждать выгодных предложений от МФО по закрытию
4. Оплачивать
5. Не влезать в лудку
Самое трудное в этом списке - это бросить лудку и не вернуться в лудку, когда не будет долгов :)
 
Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні.
Юрист не нужен. Полистайте темы конкретно по каждой шараге, чтобы понимать, как действовать и чего ожидать
 
1. Бросить лудку
2. Работать, копить деньги
3. Ждать выгодных предложений от МФО по закрытию
4. Оплачивать
5. Не влезать в лудку
Самое трудное в этом списке - это бросить лудку и не вернуться в лудку, когда не будет долгов :)
Оплачувати так швидко не вийде мені, до кінця року можливо 80-100к вийде заробити
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
За тіла це максимум їх гасити буду, а там вже як буде, думаю часу буде достатньо
 
Останнє редагування:
1712865701093.png
 
Працюємо)! Перші дві просрочки вже пішли, поки що глухо тільки смс нагадування що потрібно сплатити.
 
ДОС (Дата Останньої Ставки) - 9.04.2024. самопочуття хороше, кредиткаса дзвінками спам роблять, хотілось послати але стримався, думаю лишне.
 
Доброго дня!)
Юрист Вам не потрібен.
Неадекватних МФО у Вас немає.
Чекайте лояльних пропозицій та відкладайте помаленьку кошти. І не грайте від слова "зовсім"!!!)
Неадекватные там есть, двое точно, егроши и требакредит(бывшие качайгроши) с высокой вероятностью могут звонить родственникам или даже по телефонной книге.
 
Може хто знає,як зробити, щоб взагалі не погоджували кредити,МФО,щоб тільки відмова
 
Назад
Угорі Унизу