• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Лудоманія. МФО на сумму 80к

Може хто знає,як зробити, щоб взагалі не погоджували кредити,МФО,щоб тільки відмова
Єдиний працюючий варіант - не віддавати старі.
Ваша КІ відповідно "ухайдокана" і дати можуть хіба що повні ідіоти.
 
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
Доброго дня, думав записатись до психіатра тому що психічно дуже важко. Найшов записався і у вівторок пішов на прийом. Як виявилось він нарколог про такі випадки як лудоманія рідко чув...(прийшлося йому все пояснювати). Потім сказав що дасть укол після якого через 8-10 год піднесеться температура і буде ломати тіло, я так подумав і відказався від такої пропозиції, тому що мені здається це лікування і кого проблеми наркоманією а не ігроманією!
Доброго дня, маю кредити в таких організаціях як: e-groshi - 13k, moneyveo- 23k, miloan- 15k, amigo-10k, soscredit- 4,5k, starfin- 8k, creditbox- 3k, trebacredit- 6k, mycredit- 4k. Хотів би порадитись і попросити допомоги. Тому що скоро підуть просрочки а платити немає чим(. Можливо хтось зможе порадити Юриста щоб проконсультував по даному питанні. Буду дуже вдячний!
Дзвіночки накатають по 30-40 на день
 
Назад
Угорі Унизу