• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Лудомания =саморазрушение

  • Автор теми totsamiy
  • Дата початку
  • Відповіді 166
  • Перегляди 2K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
А яку Ви хочете пораду,якщо по МФО,то ,так нададуть . І якщо людина пише щось на форумі,то має бути готова до різних думок у відповідь. І.. так,вони можуть не співпадати з Вашими

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Я виправила🤣🤭
 
За що вибачати?)
Що я порадила не так?Ну нехай шукає спеціалістів,залізуть всі в борги,а результату нуль....
Дивні ви люди.Коли вам пишеш прямим текстом,що поки самі не схочете,ніхто не допоможе,ображаються....
Нам правду не треба, нам цицю треба!
 
А що саме некоректно? Якщо людина поверхово ознайомлюється з проблемою і дає не правдиві твердження? Що не так?
👇👇👇

Ще раз повторюсь, написав на цей форум щоб почути поради і якісь життєви навички, які допомогли, але не як не хотів почути висери, ображених, навіть не знаю на що, я не в кого не просив грошей, не благав допомоги, але знайшлись персонажі, обиженые, що не так? Ця тема вже стає не актуальною, треба змінити назву «Обиженые по жизни»
Уникайте образливих і лайливих висловлювань.
 

Вкладення

  • 617p.gif
    617p.gif
    468.1 Кб · Перегляди: 1
На форумі всі висловлюють думку вільно.А відповідати на пост чийсь, ваша справа.Можете мимо пройти.....Без образ....і пєндаля інколи треба одержувати, щоб щось зрозуміти.(я не про вас,а в загальному)
Вам щиро бажаю зрозуміти, як багато в житті є гарних справ і речей.....і як гра забирає ваш час, ваше життя....а воно минає і його не вернеш!!!
Я розумію, але людина яка ніколи в цьому говні не варилася і дає якісь поради, ну таке
 
Ви перебували в якомусь реабілітаційному центрі?
Допомагає?
В Україні більше мільйона залежних, тому не одиниці.
Якщо прорекламувати трохи краще ніж КРАІЛ))
Норм ідея для реабілітаційного центру
Одиниці.
Людина, що ставила 1000 і вище, ніколи не піде грати в копійки
 
Так,я працюю над своїми проблемами.
Закриваю свої борги.
Я поради я даю вам самі конкретні...
Не подобається?
Ну да,краще ж на когось їх переложити,чим самому зайнятись)
Да ти що , так давай я буду давати тобі поради, як закривати борги. Їдь на нуль і закривай, за місяць закриєш, що не так? Не подобається? Не сама конкретна порада? Ну вибачай такий собі експерт
 
Просто з моїх висновків там нав'язують релігію, мені це не допоможе, але я подумав, що можливо були ще якісь методи, які допомогли б вилізти з цього, от і почав з такого питання)
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу