• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Львов.обл отзовитесь.Сколько нас?

  • Автор теми Lolita
  • Дата початку
  • Відповіді 47
  • Перегляди 3K
Львов? Ау вы где)))
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Народ, у львівських сходки бувають? Мені після завтрашньої розмови з батьками буде просто необхідно десь пару випустити... А може батьків на зустріч взяти. Нагадує зустріч АА/АН. Загуглив, і виявляється, є Анонімні Боржники - Debtors Anonymous | Meetings, Support Groups, & Programs :rofl:
"Welcome to DA
Is your life unmanageable because of debt? Are you sick of bouncing checks, paying late fees, and having creditors knocking at your door?
"
logo.png
Погодьтесь, дійсно корисна річ, якщо б ми хоча б раз в місяць організовували зустріч, де новачки приводили б свою рідню, і всі разом їм пояснювали, що не все так погано, треба просто зав'язати))
/Вбило те, що в них теж 12 крокова програма :prankster: Я припускав, але все ж кумедно
The Twelve Steps of D.A.
1. We admitted we were powerless over debt—that our lives had become unmanageable.
2. Came to believe that a Power greater than ourselves could restore us to sanity.
3. Made a decision to turn our will and our lives over to the care of God as we understood Him.
4. Made a searching and fearless moral inventory of ourselves.
5. Admitted to God, to ourselves, and to another human being the exact nature of our wrongs.
6. Were entirely ready to have God remove all these defects of character.
7. Humbly asked Him to remove our shortcomings.
8. Made a list of all persons we had harmed and became willing to make amends to them all.
9. Made direct amends to such people wherever possible, except when to do so would injure them or others.
10. Continued to take personal inventory and when we were wrong promptly admitted it.
11. Sought through prayer and meditation to improve our conscious contact with God as we understood Him, praying only for knowledge of His will for us and the power to carry that out.
12. Having had a spiritual awakening as the result of these steps, we tried to carry this message to compulsive debtors, and to practice these principles in all our affairs.
 
Останнє редагування:
Народ, у львівських сходки бувають? Мені після завтрашньої розмови з батьками буде просто необхідно десь пару випустити... А може батьків на зустріч взяти. Нагадує зустріч АА/АН. Загуглив, і виявляється, є Анонімні Боржники - Debtors Anonymous | Meetings, Support Groups, & Programs:rofl:
"Welcome to DA
Is your life unmanageable because of debt? Are you sick of bouncing checks, paying late fees, and having creditors knocking at your door?
"
Переглянути вкладення 12943
Погодьтесь, дійсно корисна річ, якщо б ми хоча б раз в місяць організовували зустріч, де новачки приводили б свою рідню, і всі разом їм пояснювали, що не все так погано, треба просто зав'язати))

Ідея хороша, місце для зустрічі можу надати (великий офіс в центрі ), юридичну підтримку також.
Але треба знайти хорошого психолога.
 
Не знаю яка я за рахунком. Але я також зі Львова
Ідея хороша, місце для зустрічі можу надати (великий офіс в центрі ), юридичну підтримку також.
Але треба знайти хорошого психолога.
Можна детальніше про юридичну підтримку і бажано зразу прейскурант
 
Народ, в кого є бажання/можливість ввечері зустрітись, випити кави і поговорити. Сьогодні мав розмову з мамою, знав, що не все буде гладко, але навіть не сподівався, що це обернеться такою кількістю бруду, вилитого на мене. Стосунки в нас з нею не зразкові, але не думав, що залуговую на такі слова. Одним словом, даремно їхав додому. Тільки депресія почала попускати, а тут таке - хоть стій, хоть падай. Завтра повертаюсь до Львова, бо не витримую
 
Народ, в кого є бажання/можливість ввечері зустрітись, випити кави і поговорити. Сьогодні мав розмову з мамою, знав, що не все буде гладко, але навіть не сподівався, що це обернеться такою кількістю бруду, вилитого на мене. Стосунки в нас з нею не зразкові, але не думав, що залуговую на такі слова. Одним словом, даремно їхав додому. Тільки депресія почала попускати, а тут таке - хоть стій, хоть падай. Завтра повертаюсь до Львова, бо не витримую
Тримайтеся!
Для вашої мами дані новини також стресові. Спробуйте її зрозуміти. Я впевнена, що вона зможе змінити свою думку...
 
Тримайтеся!
Для вашої мами дані новини також стресові. Спробуйте її зрозуміти. Я впевнена, що вона зможе змінити свою думку...
Я все розумію. Але я просто пояснив ситуацію і попередив, що можуть телефонувати придурки і нести брєдові погрози. Ніколи про матеріальну допомогу я батьків і не думав просити, бо ще в школі, в класі 8, зрозумів, що в цьому житті надіятись треба тільки на себе. А натомість почув такі слова, що не побажаєш ворогу. І це від мами рідної. А що буде, коли дійсно дзвонилки її діставати почнуть? В неї і так нерви дуже слабкі.
 
Я все розумію. Але я просто пояснив ситуацію і попередив, що можуть телефонувати придурки і нести брєдові погрози. Ніколи про матеріальну допомогу я батьків і не думав просити, бо ще в школі, в класі 8, зрозумів, що в цьому житті надіятись треба тільки на себе. А натомість почув такі слова, що не побажаєш ворогу. І це від мами рідної. А що буде, коли дійсно дзвонилки її діставати почнуть? В неї і так нерви дуже слабкі.
Не переймайтесь, все буде добре!)
Всі слова вашої мами були сказані на емоціях, не беріть їх близько до серця.
Я розумію, що наразі вам неприємно і прикро через осуд і відсутність підтримки, але ще все може змінитись.
 
відсутність підтримки
Підтримка в мене, поки це тільки форум. Просто хочеться захистити родичів і уникнути майбутніх незручних ситуацій, та шкода, що розуміння з ними мені ще не скоро знайти. За їх словами, я вже мав бути одружений, мати, як мінімум, одну дитину, взяти квартиру в іпотеку і радіти тому, що я все роблю "правильно" життю.. Наші погляди на життя не зійшлися, і, напевно, тому вже не бути
 
Підтримка в мене, поки це тільки форум. Просто хочеться захистити родичів і уникнути майбутніх незручних ситуацій, та шкода, що розуміння з ними мені ще не скоро знайти. За їх словами, я вже мав бути одружений, мати, як мінімум, одну дитину, взяти квартиру в іпотеку і радіти тому, що я все роблю "правильно" життю.. Наші погляди на життя не зійшлися, і, напевно, тому вже не бути
Я в цьому вас дуууууууже розумію.
В мене таке враження, що моя життєва ціль- розчаровувати своїх рідних, демонструючи, як круто можна жити за своїми правилами...
 
життєва ціль- розчаровувати своїх рідних, демонструючи, як круто можна жити за своїми правилами...
Жиза. Ніхто не хоче погано жити, тим більше щось навмисно робити для його погіршення.
Одразу згадались рядки:
Сократ и Платон правы: что бы человек ни делал, он всегда поступает хорошо, то есть делает то, что кажется ему хорошим (полезным), смотря по развитию его интеллекта, по степени его разумности.

Фридрих Ницше - "Человеческое, слишком человеческое"
 
Привет. Я тоже со Львова. Вот только просрочки начались. Платить ничего никому не планирую. Пока точно. Вот набираюсь позитива на форуме))
 
+1) львів обл. Є успішний судовий досвід з Приватбанком, пишіть допоможу
 
Назад
Угорі Унизу