• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

МАНІФОЮ оштрафовано на 1700 грн

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 34
  • Перегляди 1K
Але ці по-ходу не потопляємі....
Такого не было и не будет. Я вообще думал, что енотов не смогут штрафонуть. Но, тут новость за новостью как их штрафуют. Теперь, как-то есть ещё надежда, на то что исключений нет
 
Такого не было и не будет. Я вообще думал, что енотов не смогут штрафонуть. Но, тут новость за новостью как их штрафуют. Теперь, как-то есть ещё надежда, на то что исключений нет
хочу вірити в це, але побачимо....
 
Може три нулі забули дописати?))
Кумедний штраф, легенько полоскотали я б сказав)
 
Національний банк України, реалізуючи функцію захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив з боку ТОВ "МАНІФОЮ" (ЄДРПОУ 42848369) факти порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі – Закон). Ця норма стосується зобов’язання учасників ринків небанківських фінансових послуг надавати на письмову вимогу Національного банку відповідну інформацію та подавати копії документів.

За надання завідомо недостовірної інформації Національний банк застосовує штрафну санкцію в розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до пункту 2 частини першої статті 41 Закону.

Отже, у зв’язку з виявленими фактами надання завідомо недостовірної інформації на запити Національного банку з метою розгляду звернень споживачів фінансових послуг на виконання Закону України "Про звернення громадян" до ТОВ "МАНІФОЮ" застосовано заходи впливу у вигляді накладення штрафів:

  • за друге встановлене порушення упродовж календарного року в розмірі 17 850 грн;
  • за третє встановлене порушення упродовж календарного року, яке є систематичним, у розмірі 34 000 грн.
 
Національний банк України, реалізуючи функцію захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив з боку ТОВ "МАНІФОЮ" (ЄДРПОУ 42848369) факти порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі – Закон). Ця норма стосується зобов’язання учасників ринків небанківських фінансових послуг надавати на письмову вимогу Національного банку відповідну інформацію та подавати копії документів.

За надання завідомо недостовірної інформації Національний банк застосовує штрафну санкцію в розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до пункту 2 частини першої статті 41 Закону.

Отже, у зв’язку з виявленими фактами надання завідомо недостовірної інформації на запити Національного банку з метою розгляду звернень споживачів фінансових послуг на виконання Закону України "Про звернення громадян" до ТОВ "МАНІФОЮ" застосовано заходи впливу у вигляді накладення штрафів:

  • за друге встановлене порушення упродовж календарного року в розмірі 17 850 грн;
  • за третє встановлене порушення упродовж календарного року, яке є систематичним, у розмірі 34 000 грн.
Ну ,таке ,мало ! Хоча приємно ))
 
Сильно їх... Прям плачуть
 
Сильно їх... Прям плачуть
Ну може це як цуценя.Коли він руку кусає,ти команду даєшь "не можна" та легесенько пальцем торкаєшь його.Бити ж не можна собачок.Але він все розуміє і більше не кусається.Так і тут,пальчиком їх штовхають,щоб отямились.? може подіє таки..
 
Та ,там по ходу більше відкашляли чим заплатили
В Україні в +/- великих канторах стандартна такса відкату - 10%. З 20 року місцями підняли до 20%.

Ці копійки вони знімуть з звонарів і ще в плюсі будуть.
 
Ну може це як цуценя.Коли він руку кусає,ти команду даєшь "не можна" та легесенько пальцем торкаєшь його.Бити ж не можна собачок.Але він все розуміє і більше не кусається.Так і тут,пальчиком їх штовхають,щоб отямились.? може подіє таки..
Треба інакшим "пальчіком"
 
Іноді читаєш таке, та й {сльози на очах} трошки думаєш, а навіщо цей спротив, якщо таке відношення. Але секунд через 20 все ж вмикається раціональне мислення, ну хоч так. Та й тим у[censored] маних#ю хто останній раз сплачував усі забаганки?
 
Національний банк України, реалізуючи функцію захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив з боку ТОВ "МАНІФОЮ" (ЄДРПОУ 42848369) факт порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг".

За подання завідомо недостовірної інформації Національний банк застосовує штрафну санкцію в розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до пункту 2 частини першої статті 41 закону.

Отже, у зв’язку з виявленим фактом надання завідомо недостовірної інформації на запит Національного банку з метою розгляду звернення споживача фінансових послуг на виконання Закону України "Про звернення громадян" до ТОВ "МАНІФОЮ" застосовано захід впливу у вигляді накладення мінімального штрафу в розмірі 1 700 грн – за перше таке встановлене порушення протягом календарного року
А не 170000? Я читала що саме на суму +/-170000грн.
 
А не 170000? Я читала що саме на суму +/-170000грн.
Читайте в достоверных источниках
 
Читайте в достоверных источниках
Я переплутала з манівео, це їх оштрафували аж на 766 тис.
 
Назад
Угорі Унизу