• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Матері неповнолітніх дітей зшили вирок за допомогу єПідтримка

  • Автор теми Adios
  • Дата початку
  • Відповіді 8
  • Перегляди 634
Такоє...
На початку війни всім хто був на т.о. території через дію давали гроші з є-підтримки. Але також видавали і тим, хто був працевлаштований на підприємствах, які були зареєстровані на цих територіях.
Особисто знаю чотирьох, хто отримав гроші... Потім їх повертали. Не сидять.
 
Вы тоже это почувствовали, да? Прям запахло ЕС
там еще малюська в своем стиле хвастался что заключенные теперь работают в шахтах. ес уже хочет перенять такую практику
 
там еще малюська в своем стиле хвастался что заключенные теперь работают в шахтах. ес уже хочет перенять такую практику
рано или поздно он захлебнется своей "илитной" водярой из бара... по крайней мере искренне ему этого желаю
 
Жінка має неповнолітніх дітей, і я як платник податків ветую рішення суду, тобто рішення суду є нікчемним, раз на те пішло
Я є народ, і частина народу, і я свої повноваження віддав органам судової, виконавчої і законодавчої влади, а це означає, що моя думка значуща
 
Жінка має неповнолітніх дітей, і я як платник податків ветую рішення суду, тобто рішення суду є нікчемним, раз на те пішло
Я є народ, і частина народу, і я свої повноваження віддав органам судової, виконавчої і законодавчої влади, а це означає, що моя думка значуща
ви сторона по справі? чи учасник справи?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу