• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Механізм роботи після рішення суду. Виконавче провадження

incore_KR

Форумчанин
Реєстрація
26 Лип 2021
Дописи
335
Реакції
336
Бали
1,925
UAH
1.00
Ваш пол
Мужской
incore_KR не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня
Шановні друзі, підкажіть будь ласка по такому питанню. В мене був суд з Кредитсервіс. Суд присудив тіло+відсотки на строк дії договору. Я фізично знаходжуся в Німеччині. Який механізм стягнення по судовому рішенню, самостійно платити не маю бажання, нехай відраховують с зп (маю віддалену роботу в Україні). Чи є якісь наслідки якщо я самостійно не плачу по рішенню суду?
Вибачте якщо щось не так написав, але трохи не знаю саме як це працює, був 1й суд.
 
Доброго дня
Шановні друзі, підкажіть будь ласка по такому питанню. В мене був суд з Кредитсервіс. Суд присудив тіло+відсотки на строк дії договору. Я фізично знаходжуся в Німеччині. Який механізм стягнення по судовому рішенню, самостійно платити не маю бажання, нехай відраховують с зп (маю віддалену роботу в Україні). Чи є якісь наслідки якщо я самостійно не плачу по рішенню суду?
Вибачте якщо щось не так написав, але трохи не знаю саме як це працює, був 1й суд.
Якщо робота офіційна ( реєстрація українська ) , виконавець надішле работодавцю платіжну вимогу на відрахуванні 20% із заробітної плати.
Якщо є картки Українських банків, вони опиняться під арештом.
 
Доброго дня!
Позивач отримає виконавчий лист і подасть його у виконавчу службу, стягненням почне займатися виконавець.
Наслідком може бути арешт Ваших рахунків (тільки українських, звісно),
а також до суми Вашого боргу додасться виконавчий збір (10% від суми боргу) і виконавчі витрати.
 
Якщо робота офіційна, виконавець надішле работодавцю платіжну вимогу на відрахуванні 20% із заробітної плати.
Якщо є картки Українських банків, вони опиняться під арештом.
Ок, дякую. Так офіційна. Тоді то не страшно, картки і так арештовані маю 3 ВП, зп надходить на рахунок дружини за довіренністю. Тоді нехай працюють, не буду спрощувати...
Доброго дня!
Позивач отримає виконавчий лист і подасть його у виконавчу службу, стягненням почне займатися виконавець.
Наслідком може бути арешт Ваших рахунків,
а також до суми Вашого боргу додасться виконавчий збір (10% від суми боргу) і виконавчі витрати.
Зрозумів. Дякую.
 
Якщо не секрет. Звідки вони в тебе взялися?
 
Якщо не секрет. Звідки вони в тебе взялися?
Хто взялися? ВП? Монетка, кошельок і Кредитсервіс постаралися, до війни працював з адвокатом по сносу, але потім виїхав і все. Тепер тянуть по 20% із зп.
 
Хто взялися? ВП? Монетка, кошельок і Кредитсервіс постаралися, до війни працював з адвокатом по сносу, але потім виїхав і все. Тепер тянуть по 20% із зп.
Кредит сервіс. Хто їм продав?
 
Назад
Угорі Унизу