• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Я з радістю пройду перевірку за допомогою "CAPTCHA"!
Ага, попался! Капча это как раз инструмент обучения искусственного интеллекта!!
То Я чи МИ?)))) Ви ж якось визначтесь вже нарешті))))
Система дала сбой :sarcastic:
 
Говорю ж, метле, у неё проводов нету. После истории с битами вообще никому, кроме метлы, доверять не хочется) А то есть подозрение, что то пылесос секретное слово слил кому-то, кто перерегистрировал ЛК на моё имя у битов)) Конечно уверен на 99,9%, что это дело рук самих битов, но из-за этого 0,1%, приходиться иногда профилактику проводить среди электроприборов домашних :lol:

Пилосос тут нідочого, в усьому винен блендер!!!
 
Ага, попался! Капча это как раз инструмент обучения искусственного интеллекта!!

Система дала сбой :sarcastic:
Перегляньте правила сайту.Зверніть увагу на пункт 3.5!
Там ще стіралка фігурувала, вона без підозр?))))
Пралка,безневинна жертва:(
 
Короче сьогодні закрив я бітів. Я взяв на дружину кредит в них. Були проблеми з грошима не зміг вчасно погасити. Вони відбиті в загалі кошмарили два тижні, взяли расклейку зробили де батьки дружині живуть. Ми були в щоці з родичами тиск піднявся у тещі. Вечері сусідам сказали що це шахраї роблять трохи родичів попустило. Потім почали робити групи що шукають нас. Короче сьогодні я їх закрив більше мати справу не буду з ними.
 

Вкладення

  • IMG_20240412_204930_236.png
    IMG_20240412_204930_236.png
    245.2 Кб · Перегляди: 79
Короче сьогодні закрив я бітів. Я взяв на дружину кредит в них. Були проблеми з грошима не зміг вчасно погасити. Вони відбиті в загалі кошмарили два тижні, взяли расклейку зробили де батьки дружині живуть. Ми були в щоці з родичами тиск піднявся у тещі. Вечері сусідам сказали що це шахраї роблять трохи родичів попустило. Потім почали робити групи що шукають нас. Короче сьогодні я їх закрив більше мати справу не буду з ними.
Сколько брали и сколько пришлось отдать?
 
Короче сьогодні закрив я бітів. Я взяв на дружину кредит в них. Були проблеми з грошима не зміг вчасно погасити. Вони відбиті в загалі кошмарили два тижні, взяли расклейку зробили де батьки дружині живуть. Ми були в щоці з родичами тиск піднявся у тещі. Вечері сусідам сказали що це шахраї роблять трохи родичів попустило. Потім почали робити групи що шукають нас. Короче сьогодні я їх закрив більше мати справу не буду з ними.
Два тижні... Ви ж в листопаді писали про прострочки в бітах і проблеми з ними? Це що, новий там же взяли?
 
Мені за 300 ust нарахували.ж вже 1000 за два тижні. Дзвоять реально всім з теоефлнної книги, дані з якої , по факту вкрали. То хай обісруттся . Може хто і в шоці, але з ними спілкуватись не збираються. Якщо Зацікавлені до суду то хай подають . Я ще в суді записи розмов буду передявляти.
 
Короче сьогодні закрив я бітів. Я взяв на дружину кредит в них. Були проблеми з грошима не зміг вчасно погасити. Вони відбиті в загалі кошмарили два тижні, взяли расклейку зробили де батьки дружині живуть. Ми були в щоці з родичами тиск піднявся у тещі. Вечері сусідам сказали що це шахраї роблять трохи родичів попустило. Потім почали робити групи що шукають нас. Короче сьогодні я їх закрив більше мати справу не буду з ними.
Ви проживаєте в Дніпрі чи в межах Дніпра?
 
Брав вних 300 і вчора закрив їх за 900 скідка прйишла . Свій борг в бітах закрив потом мені не дали .Короче гроші нужни були взяв на дружину
 
Брав вних 300 і вчора закрив їх за 900 скідка прйишла . Свій борг в бітах закрив потом мені не дали .Короче гроші нужни були взяв на дружину
Хотел бы я вам сказать правду о том, что ничего вы не "закрыли", и вас ждёт ещё много приключений с битами, но не буду этого говорить :secret:

скидка пришла говорит:lol:
 
Назад
Угорі Унизу