• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
От цій канторі можна не відавати але у вас має бути стійка психіка і у ваших родичів ну і коли ви закрили кредит то краще раз в місяць заходити в лк в дивитися чи у вас там немає нового кредиту
Тому що з цією канторою були приколи Пацики Які промишляють брали на дропів кредит
А працівники взнали і тоже почали вішати на людей кредити просто вставляти в лк свій кош

Я відав
Точніше родичі заплатили бо їм дуже було страшно і були погрози з розправою
Мои тоже не в восторге, но мне отдавать нечего а отдавать вместо меня желающих нет
 
От цій канторі можна не відавати але у вас має бути стійка психіка і у ваших родичів ну і коли ви закрили кредит то краще раз в місяць заходити в лк в дивитися чи у вас там немає нового кредиту
Тому що з цією канторою були приколи Пацики Які промишляють брали на дропів кредит
А працівники взнали і тоже почали вішати на людей кредити просто вставляти в лк свій кош

Я відав
Точніше родичі заплатили бо їм дуже було страшно і були погрози з розправою
На погрози з расправою в поліцію чого не звернулись???
 
От цій канторі можна не відавати але у вас має бути стійка психіка і у ваших родичів ну і коли ви закрили кредит то краще раз в місяць заходити в лк в дивитися чи у вас там немає нового кредиту
Тому що з цією канторою були приколи Пацики Які промишляють брали на дропів кредит
А працівники взнали і тоже почали вішати на людей кредити просто вставляти в лк свій кош

Я відав
Точніше родичі заплатили бо їм дуже було страшно і були погрози з розправою
А про дропов правда наверное, но это ж надо кому то передать все свои данные да и если б с меня требовали то чего я не брал то пофиг на них было бы
 
Мои тоже не в восторге, но мне отдавать нечего а отдавать вместо меня желающих нет
В мене тоже не було шо відавати
Але знайшли де взяти
У вас велика сума ?
На погрози з расправою в поліцію чого не звернулись???
Звертались
Їм всеодно і запис був і скріни і всьо шо хоч
 
В мене тоже не було шо відавати
Але знайшли де взяти
У вас велика сума ?

Звертались
Їм всеодно і запис був і скріни і всьо шо хоч
Не очень большая но с процентами уже 900 с чем то, а вот то что полиция работать не хочет я в курсе)
 
А про дропов правда наверное, но это ж надо кому то передать все свои данные да и если б с меня требовали то чего я не брал то пофиг на них было бы
Там все чуть проще і легко люди дурні самі за 200 грн давали свої доки фото дію доступи в банк
Навіть було таке цитую
Потрібно людина на реєстрацію в біт кепітал крипто біржа за вериф 200 грн і люди самі писали і було таке що на них успішно барди по 500$
 
Козли повні і там система жесть я знаю людей з 5 на яких повішали кредит і вони тільки взнали за нього коли там протермінуваня 30 днів
Таких людей в кругах називають Дропи хто в курсі той знає
То, что биты козлы - тема уже давно разгадана. Но сейчас на форуме появляется много непонятных "защитников" битов. Типа им нужно всё отдать, это ж честно. Или нужно им заплатить космическую сумму, потому что по-другому не отцепятся и это единственный выход - платите. Или намёки на то, что биты выиграют суд :facepalm:. Постоянная реклама их акции "закрою займ за тело" или "с выгодной скидкой". И прочая непонятная фuгня. Чё происходит? Концентрация битанутых слишком высокая... :scratch_one-s_head:
 
То, что биты козлы - тема уже давно разгадана. Но сейчас на форуме появляется много непонятных "защитников" битов. Типа им нужно всё отдать, это ж честно. Или нужно им заплатить космическую сумму, потому что по-другому не отцепятся и это единственный выход - платите. Или намёки на то, что биты выиграют суд :facepalm:. Постоянная реклама их акции "закрою займ за тело" или "с выгодной скидкой". И прочая непонятная фuгня. Чё происходит? Концентрация битанутых слишком высокая... :scratch_one-s_head:
Тут ситуація така що платити чи не платити вибір кожного все залежить від людини і її оточення як вони витримають натиск комусь легше заплатити і всьо а комусь поxep я думаю вони всеодно своє получають і заробляють норм %
Жесть) я б не платил столько)
Та це не я а родичі
В мене загально сума з % на всіх позиках десь 900 тисяч 😈
 
Тут ситуація така що платити чи не платити вибір кожного все залежить від людини і її оточення як вони витримають натиск комусь легше заплатити і всьо а комусь поxep я думаю вони всеодно своє получають і заробляють норм %
Это да на одного не отдавшего по любому найдется 2-3 тех кто отдаст
 
Я просто змінив сімку і всьо хай бродять
Нема шо відавати а за тіло я був би згоден а вони не хочуть
 
Тут ситуація така що платити чи не платити вибір кожного все залежить від людини і її оточення як вони витримають натиск комусь легше заплатити і всьо а комусь поxep я думаю вони всеодно своє получають і заробляють норм %

Та це не я а родичі
В мене загально сума з % на всіх позиках десь 900 тисяч 😈
900 дофига конечно, а остальные МФО идут на уступки ? Тело предлагают?
 
Я ж тому й пишу що в кожного своє , і кожен буде чинити так як вважає запотрібним 🤷🏻‍♀️
А , якщо ви віддасте тіло, а вони потім скажуть, що нічого не знають і треба ще сплатити відсотки. Бо їх гарантійка це ніщо. Що тоді? Будете знов віддавати? А якщо після цього через деякий час вони знов на вас відкриють займ якийсь, що ви не оформляли, знов будете віддавати? Це звичайна їх практика)
 
моя вам порада, напішіть заяву в кібер поліцію. Це все робиться он лайн. Скидайте скрини , номери телефонів з яких пишуть та дзвонять, може записи розмов. Мені так представники поліції порекомендували. Просто не полініться.
Я навіть не знаю, хто ця людина, і напевно якщо б я сама не влізла в мфо три роки тому, то теж почала б цікавитись, чого мені хтось пише. А може б забила, бо не мої борги мене не цікавлять.
Поки я отримала тільки смс, тому в кіберполіцію рано писати, якщо почнеться терор, тоді обовʼязково, бо мої за три роки вже притихли, лиш іноді наярюють, тому думаю, що буде зрозуміло, що то біти.
От там в смс є номер «боржника», думаю йому посилання на форум скинути.
 
То, что биты козлы - тема уже давно разгадана. Но сейчас на форуме появляется много непонятных "защитников" битов. Типа им нужно всё отдать, это ж честно. Или нужно им заплатить космическую сумму, потому что по-другому не отцепятся и это единственный выход - платите. Или намёки на то, что биты выиграют суд :facepalm:. Постоянная реклама их акции "закрою займ за тело" или "с выгодной скидкой". И прочая непонятная фuгня. Чё происходит? Концентрация битанутых слишком высокая... :scratch_one-s_head:
хоть хтось реально пише про цю ситуацію
 
Я навіть не знаю, хто ця людина, і напевно якщо б я сама не влізла в мфо три роки тому, то теж почала б цікавитись, чого мені хтось пише. А може б забила, бо не мої борги мене не цікавлять.
Поки я отримала тільки смс, тому в кіберполіцію рано писати, якщо почнеться терор, тоді обовʼязково, бо мої за три роки вже притихли, лиш іноді наярюють, тому думаю, що буде зрозуміло, що то біти.
От там в смс є номер «боржника», думаю йому посилання на форум скинути.
Ото мені писав один типа я його поручителем в кредит взяла. Я питаю ви хто такий взагалі? Якій кредит? А він мені- смс прийшло з вашим номером, що вас розшукують а я повинен за вас платити)
Я йому сказа йдіть до поліції в такому випадку.
 
Всім дякую почитав всіх ,та думаю такого треша моя родина не витримає,завтра заплатю і ідуть вони лісом ,навіть відгук напишу щоб йшли на ..й
 
Назад
Угорі Унизу