• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ми з України!

Доброго дня, ми з України! Одессу не победить. ))
IMG_20220611_100519_947.jpg
 
Я,з України,хоча по замежами України.Моя країна де зараз я, теж з Україною і повірте справжнім,,навіть чужим,, людям боляче дивитися,чути,що зараз в нас в Україні.Я плакала скрізь біль,що на замках і на територіях наші прапора.Ще в березні поїхала в столицю і біля будинку ,,це не наш білий дім(тут все скуднєнько) висів наш прапор.Я,незнаю чи так можна на форумі(правила читала мєльком,як і договори в банках),наші самі себе гублять....В країні де я навіть машин немає таких,як в наших біженців...Я, дуже сумую за домівкою,за нашими лісами,за нашим відпочинком.Україна набагато краща за Європу,в нас є все,тому і Росія полізла до нас.Але мене бентежать люди які ще проросійські,їх багато і це сумно.Мені боляче,бо мої рідні друзі зараз в пеклі,я це знаю,а навіть вчора дзвонить донька яка тут з Харькова(де справді жесть) мама їй говорить що Росія нас спасає,як вона свою маму виматюкала,що мати почули навіть ті хто української не розуміє.В моєму місту тихо,але загинуло багато друзів моїх близьких друзів....І війна буде в нас ще довго,бо нація в нас така,незважаючи що в нас реально,,Ми б по тому що я бачу могли б стати центром Європи,!!!
 
Назад
Угорі Унизу