• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan милоан на отказ идет на реструктуризацию

  • Автор теми jacksoon
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 1K

jacksoon

Читач
Реєстрація
24 Жов 2023
Дописи
8
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
jacksoon не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
За тело не хотят закрывать( сумма 6к). Пишут "За условиями договора такой возможности нет, только пролонгация или полное погашение с процентами"
кто как закрывал их?
 
За тело не хотят закрывать( сумма 6к). Пишут "За условиями договора такой возможности нет, только пролонгация или полное погашение с процентами"
кто как закрывал их?
Сколько прострочка?

А вообще зачем вы с ними общаетесь?
Своим общением они все больше будут на вас давить что бы вы платили все, так как понимают что вы хотите платить
 
Сколько прострочка?

А вообще зачем вы с ними общаетесь?
Своим общением они все больше будут на вас давить что бы вы платили все, так как понимают что вы хотите платить
10 дней

но уже не буду платить сумму с процентами как это сделал с серфи и клик
 
Віталій, готуємо справу до передачі в юридичний департамент ТОВ МІЛОАН. Уникніть примусового стягнення. Сплата тут: Онлайн кредит на Вашу карту ᐉ Милоан ᐉ до 23 000 гривен на карту
Сегодня прислали.
 
Мені прислали СМС, що погоджена РК і посилання на їх чат-бот.
Це там на яких умовах взагалі, хтось знає? щоб не чіпати їх без причини
 
Це там на яких умовах взагалі, хтось знає?
Тіло +%, на 12 платежів кожні 2 неділі, пропускати платежі можна на 1-3 дні (У мене так було в тенго, потім проплатив і знову писало що платіж через 15 днів)
Після останнього платежу будуть висіти відсотки і знову 15 днів, але протягом 3 днів вони списуть % і закривать кредит в УБКІ, довідку про закриття я не просив, але я думаю що нададуь за потреби
 
За тело не хотят закрывать( сумма 6к). Пишут "За условиями договора такой возможности нет, только пролонгация или полное погашение с процентами"
кто как закрывал их?
Закрывал за тело одним платежом. Сами предлагали так закрыть. В обход своих договоров)))
 
Закрывал за тело одним платежом. Сами предлагали так закрыть. В обход своих договоров)))
А дуже доставали оточення
Бо в мене і міолан і в тенго просрочко по 13 днів і кожного дня смс і дзвінки
 
А дуже доставали оточення
Бо в мене і міолан і в тенго просрочко по 13 днів і кожного дня смс і дзвінки
Вера, не имеет значения это тенго или менго. Они все достают звонками. Поэтому настраивайте себя, что звонить будут все и всем кого найдут.
 
Вера, не имеет значения это тенго или менго. Они все достают звонками. Поэтому настраивайте себя, что звонить будут все и всем кого найдут.
Я вже морально настроїлася до дзвінків рідним ,але почитала форум то вони дзвонять до кого попало вот переживаю за бабуль які посусідству живуть їм всім 70+ років як вони на таке будуть реагувати
 
Я вже морально настроїлася до дзвінків рідним ,але почитала форум то вони дзвонять до кого попало вот переживаю за бабуль які посусідству живуть їм всім 70+ років як вони на таке будуть реагувати
Бабулек жалко. Реагируют по-разному. Если будут им звонить, то говорите, что это мошенники(оно так и есть). Пусть поставят антиспам на телефон. Ну и для себя, вы их номера не давали, они сами засветили их. И это не ваша вина, вы к ним не звоните. Звонки на совести звонилок, а не на вашей.
Всё будет хорошо, вы с этим справитесь
 
Бабулек жалко. Реагируют по-разному. Если будут им звонить, то говорите, что это мошенники(оно так и есть). Пусть поставят антиспам на телефон. Ну и для себя, вы их номера не давали, они сами засветили их. И это не ваша вина, вы к ним не звоните. Звонки на совести звонилок, а не на вашей.
Всё будет хорошо, вы с этим справитесь
Надіюся що бабульки свої номери несвітили
А то щоб говорити що то шахраї і є мій варіант відповіді
 
Надіюся що бабульки свої номери несвітили
А то щоб говорити що то шахраї і є мій варіант відповіді
Бабульки получают пенсию, если через банк, то номера уже засвеченные. Объясните им, что то мошенники и хотят развести их на деньги. Скажите им, что и вам звонят и говорят, что они взяли кредит и сделали вас поручителем
 
Бабульки получают пенсию, если через банк, то номера уже засвеченные. Объясните им, что то мошенники и хотят развести их на деньги. Скажите им, что и вам звонят и говорят, что они взяли кредит и сделали вас поручителем
Надіюся що беруть пенсії через пошту, але хто їх зна
Але послухаю вашої поради і так буду робити
 
Назад
Угорі Унизу