• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло + 1000 грн.

Доброго дня мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло і+1000 попросив гарантійний лист то кажуть що то смс і є гарантійним листом я попросив на електронну пошту відправити то кажуть що в особистому кабінеті немає адреси а додати її можливо лише тоді коли я відправлю їм адресу і фото з паспортом в руках новою поштою і тоді вони додадуть її в особистий кабінет і скинуть гарантійну. Або щоб я вніс оплату потім зв'язався з ними і вони спишуть відсотки, я так розумію що розводять на гроші. Чи дійсно гарантійний лист вони відправляють лише на електронну пошту після того коли її підтвердять, я їм відправив в вайбер адресу електронної пошти то вони кажуть що не можуть на неї відправити без підтвердження яке я їм повинен відправити новою поштою з фото.
Мені так закрили
 
В любой момент могут звонить с поставщиков (

Когда могу включаю
Почув назву шараги-послав найух і поклав слухавку.
Ух ты ) это уже интересно. Но не найдут . Я в жене уверен ;)
Жіноча інтуїція не бреше
 
Почув назву шараги-послав найух і поклав слухавку.

Жіноча інтуїція не бреше
Они не понимают )
Почув назву шараги-послав найух і поклав слухавку.

Жіноча інтуїція не бреше
То все сплетни )))
 
В любой момент могут звонить с поставщиков (
И что?
Ещё раз : поднял, услышал знакомый запах "трубы с говн0м" - положил трубку.
Я тоже каждый день с поставщиками лялякал, тем не менее ни одного разговора со звонарями за всё время просрочек.
Не умер как-то же.
И не ныл или стресовал по каждой куйне из телефона.
Просто такое ощущение, что вам реально некер чем больше заниматься и про что думать.
У нормальных людей вроде как должны быть более важные занятия.
Но это ваш выбор.
Вам так нравится.
 
Я с мілоан поки що не домовився. написав що чікаю кращіх умов на сплату по кредиту.
 
Теж пропонували, але гарантійку принципово не дають. Якось стрьомно 20к без гарантійки їм в кабінет кидати, де набігло овердофіга. Були випадки, щоб вони кинули?
 
Назад
Угорі Унизу