• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

могут ли подать в суд по отоплению

  • Автор теми keeper305
  • Дата початку
  • Відповіді 8
  • Перегляди 522

keeper305

✩ Premium ✩
Реєстрація
26 Кві 2020
Дописи
2,189
Реакції
1,440
Бали
3,860
UAH
26.50
Ваш пол
Мужской
У 20 му році не стало главного квартиросьомщика , квартира приватизованна , але ще с того моменту числиться на померлому , заяви на спадщину поданни до натариуса тай все поки не мае можливости , с того часу прийняти спадщину повнистю , е долг по комуналці опалення 16к , также е мфо и стари и свіжі , их не багато але вони е , у нас зменився власник ТЕЦ , тепер новий опалюванний сезон платитемо другим , а цей довг так и висить на першому власнику ,вин не перейшов до нового властника , можуть вони подати до суду коли ще е власником померла людина и спадщина не прийнята повнистю , в данному випадку на кого то подавати до суду ? Скильки середню статистично потрибно накопити боргу в суме щоб прийшли та видключили електро живлення , воно в мене в приоритети , але грошей на все обмаль , стоит ли поспишати с оформленням спабщини повнистю та вступати в права коли е финансови забовязання МФО -КОМУНАЛКА (ТЕПЛО) , вони не велики але на все потрибен час , бо в реестрах поки нас як властникив не бачать тат бл мабуть и не трогають , суди по боргам , ВП
 
Можуть піти простішим шляхом.
Судовий наказ.
Це щось накшталт ВНН по кредитам.
Якщо не знесете, передадуть на виконавчу і будуть намагатись стягувати.
 
так а блокувати яки рахунки будуть ? по документам квартира поки на людину котрое нема , а він головний квартиросчемщик , квартира приватизована
на кого цей наказ буде на прописаних ?
 
так а блокувати яки рахунки будуть ? по документам квартира поки на людину котрое нема , а він головний квартиросчемщик , квартира приватизована
на кого цей наказ буде на прописаних ?
Наказ будет на того, кто прописан. Так как они пользуются услугой. И все кто прописаны, будут -ответчиками. На меня жэк подал в суд. В итоге відповідач : і я, і чоловік. Хотя, квартира оформлена на мою маму, но все лицевые счета на меня.
 
на нас за горячую воду подали, но долг большой. В 2021 году за холодную подали, там 1200 грн было(
 
у нас сменился владелец ТЕЦ , по старому долгу горячая 1900 долг и 16к (с 21 года началось ) отопление на сегодня , с новым отопительным сезоном новый владелец счета другие и туда старый долг не вписан он отдельно а я хотел зайти в офис порговорить по поводу долга а офиса там уже и нету , в суд пок никто ничего не подовал пока хочу узнать как платить а то скажут те счета не действительны надо было платить не туда и так далее
отапливаемая площать около 80
там в месяц около 3к было
 
Назад
Угорі Унизу