• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Мои долги в МФО и мой страх что мать и муж узнают.

Підкажіть,будь ласка, мікро кеш,як у Вас з ними зараз(і вибачте,може не дочитала,кредит брали у них до війни?). А в загальному Ви молодець,так тримати.
Брала під час війни. Нічого від них не чула з початку просрочки. Крім двох повідомлень мамі і чоловіку.
Підскажіть будь ласка, через скільки часу кредит+ та інвеструм запропонував за тіла?
Через три місяці десь і ті і ті. Кредит +зразу щей на платежі розбив.
 
Брала під час війни. Нічого від них не чула з початку просрочки. Крім двох повідомлень мамі і чоловіку.

Через три місяці десь і ті і ті. Кредит +зразу щей на платежі розбив.
А Зе кредит як себе поводить ?
Брала під час війни. Нічого від них не чула з початку просрочки. Крім двох повідомлень мамі і чоловіку.

Через три місяці десь і ті і ті. Кредит +зразу щей на платежі розбив.
По родичам дозвонили?
 
Брала під час війни. Нічого від них не чула з початку просрочки. Крім двох повідомлень мамі і чоловіку.

Через три місяці десь і ті і ті. Кредит +зразу щей на платежі розбив.
А якщо зразу з ними говорити про розбиття на платежі по тілу, згодяться?
 
А якщо зразу з ними говорити про розбиття на платежі по тілу, згодяться?
ні ,їхня робота збити з вас по максимуму кошти. на закриття кредиту за сумму тіла ,чи розбиття його на частини можете розраховувати тільки після того як пройдете з ними "всі круги ада" і не заплатите їм їхні хотілки.Тоді розмова їхня в ваше сторону буде зовсім інакша чим на початку етапа виходу в протермінування
 
А якщо зразу з ними говорити про розбиття на платежі по тілу, згодяться?
З Ким саме? З кредит +? Яка у вас просрочка?
Всім привіт. Трошки новин. Мала колосальний терор від Фінфорсу. Автодозвон погрози. Моїм знайомим і маминим. Родичам чоловіка. Крики та мати. Ледь не заплатила їм щоб відчинилися. Але вчасно схаменулася. Тепер вони точно будуть останні в поему списку.
Закрила кредит у майкредіт по реструктуризації. Закриваю реструктуризацію у кредит +, тіло на частини. Залишився 1 платіж. Нарешті закрила розробку у монобанку (щей таке щастя в мене було) але там без просрочок і проблем. Сьогодні домовилась з селфі на реструктуризацію тіла на 4 платежі. Потрохи закриваю малі кредити як можу. Про великі страшно думати.
 
Останнє редагування:
З Ким саме? З кредит +? Яка у вас просрочка?
Всім привіт. Трошки новин. Мала колосальний терор від Фінфорсу. Автодозвон погрози. Моїм знайомим і маминим. Родичам чоловіка. Крики та мати. Ледь не заплатила їм щоб відчинилися. Але вчасно схаменулася. Тепер вони точно будуть останні в поему списку.
Закрила кредит у майкредіт по реструктуризації. Закриваю реструктуризацію у кредит +, тіло на частини. Залишився 1 платіж. Нарешті закрила розробку у монобанку (щей таке щастя в мене було) але там без просрочок і проблем. Сьогодні домовилась з селфі на реструктуризацію тіла на 4 платежі. Потрохи закриваю малі кредити як можу. Про великі страшно думати.
Селфі можна закрити за тіло. Я їх так закрила
 
Селфі можна закрити за тіло. Я їх так закрила
Так я теж за тіло. Вони мені пропонували навіть на 200 грн менше тіла. Але тоді не можна розбити на платежі. А я не маю суми тому що брала те і повертаю)
 
І не буде листа, не чекайте. Мені не прийшло теж. В мене кредит плюс пропонували за тіло довгий час, а зараз пропали десь , ніяких смс .
Протермінування було 16 днів і відправили лист це як кому пощастить 🤔🤔🤔
 
Як ваші справи зараз?
Як ваші справи зараз?
1710512619433.png
 
А що то за переадресація
Ну типу дзвінки до вас надходять до іншої людини, що з ними спілкується. Якщо чесно, я не бачу сенсу в цьому. Їм без різниці хто і як з ними спілкується. Єдиний дієвий метод - ефект сніжинки)
 
Назад
Угорі Унизу