• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Моя дивна історія в Кешбері

  • Автор теми Deffka
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 5K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Deffka

Форумчанин
Реєстрація
19 Січ 2019
Дописи
399
Реакції
186
Бали
968
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Deffka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Маю займ в цій шарашці,але зараз не про це. Три дні назад приходить мені дивна смс про списання частини боргу. Але ж,що саме цікаве в смс вказано не моє прізвище,а інше ...думала прикол якиїсь від них...так ні ж...вчора до чоловіка телефонує істота з цього МФО і розпитує про цю людину,та вирішує,що чоловік його батько...Молола,що якщо не оплатить борг "сина",то через місяць приїдуть і все заберуть. А сьогодні знову дзвінок від них,але на мій номер,знову відповів чоловік,так та д*pa стверджує,що то номер тієї людини,а не мій...як думаєте переплутали чи щось придумали нове? Раніше за мене до чоловіка не дзвонили,а лише постороннім. Цієї людини ми незнаємо
 
Маю займ в цій шарашці,але зараз не про це. Три дні назад приходить мені дивна смс про списання частини боргу. Але ж,що саме цікаве в смс вказано не моє прізвище,а інше ...думала прикол якиїсь від них...так ні ж...вчора до чоловіка телефонує істота з цього МФО і розпитує про цю людину,та вирішує,що чоловік його батько...Молола,що якщо не оплатить борг "сина",то через місяць приїдуть і все заберуть. А сьогодні знову дзвінок від них,але на мій номер,знову відповів чоловік,так та д*pa стверджує,що то номер тієї людини,а не мій...як думаєте переплутали чи щось придумали нове? Раніше за мене до чоловіка не дзвонили,а лише постороннім. Цієї людини ми незнаємо
Може знайдеться тут, якщо він існує і вони щось не придумали
 
Карамбулька, можливо є тут Євген Вікторович, прізвище писати не буду,оскільки незнаю людини і як вона реагує на ці мфо
 
Мне тоже пришла такая смс ,фамилия не моя ,хоть цифры примерно такие же
 

Вкладення

  • 37A1CD47-62AD-4BA6-8AE5-609CD64BE2B2.jpeg
    37A1CD47-62AD-4BA6-8AE5-609CD64BE2B2.jpeg
    63.2 Кб · Перегляди: 134
ErrOr777, о цікаво...в мене цифри теж вроді співпадають...дивно
 
А дзвонили також за іншу людину до вас?
Я очень редко беру трубку ,без понятия ..

ErrOr777, о цікаво...в мене цифри теж вроді співпадають...дивно
Да,странно ..
Наверное ,новые приколы от кешбери
 
ErrOr777, як думаєте,щось наплутали чи щось придумали...

ErrOr777, напевно...цікаво,що буде дальше
 
Даже не знаю
Перепутали многих ,может какой-то збой у них ,все перемешалось ..но это чисто как вариант прикинул
 
ErrOr777, нічого починаємо,що буде дальше
 
Archinx, можливо...але я з ними не спілкуюсь ...а чоловік не підтверджує нічого ...на питання"ви ****Євген?" він просто питає чому дзвонять і хто такі і все,а вони вже самі ілюзії строять. Дзвонилка питала його коли должок віддасть,а він її про зарплату питав,чи велика в неї,бо в нього боргів багато, женився б на ній і віддавав би свої борги з її зарплати,а вона трубку кидає:to_keep_order::yahoo:
 
Archinx, можливо...але я з ними не спілкуюсь ...а чоловік не підтверджує нічого ...на питання"ви ****Євген?" він просто питає чому дзвонять і хто такі і все,а вони вже самі ілюзії строять. Дзвонилка питала його коли должок віддасть,а він її про зарплату питав,чи велика в неї,бо в нього боргів багато, женився б на ній і віддавав би свої борги з її зарплати,а вона трубку кидає:to_keep_order::yahoo:
Мне кажется у них такая тактика, не сообщают дат выплат, ни договором ничего нету, а на сайте х*р вход найдешь, ставят дозвон, а через время просят чуть больше чем тело заплатить, хитро типа напугают и человек заплатит
 
M245, та справа в тому,що до мене через мене вже не телефонують,а дістають за іншу людину
 
M245, а сенс? Хай дзвонять,вони мому чоловіку стверджують,що він батько тієї людини
 
Я с этой шараги ору, дали денег с просрочками, без документов. Теперь и у них просрочка , они какието приехавшие за час примерно 10 звонков от робота:facepalm:
 
Я с этой шараги ору, дали денег с просрочками, без документов. Теперь и у них просрочка , они какието приехавшие за час примерно 10 звонков от робота:facepalm:
100% согласна. Честно ,через этот дозвон и платить им не хочу . Общалась с сотрудником договорились. Все равно названивают. Бл.. решила со следующей недели им тоже дозвон устроить. Благо на просторах интернета хватает всяких интересных контор которые предлагают свои услуги.
 
Они поехавшие, 20 звонков с 8 утра до 10 в воскресенье . Труколлер их бреет и хорошо
 
Они поехавшие, 20 звонков с 8 утра до 10 в воскресенье . Труколлер их бреет и хорошо
Сегодня и у меня так же,с 9.03 звонят,******.
Вчера был последний день,сегодня просрочка.Так они вчера весь день звонили моему отцу,отбитые уpoды,ещедаже просрочка не пошла.А сегодня звонят и ему и мне с самого утра.Я с ними еще не говорила,вот позвонят и спрошу,кто у них там такой безмозглый.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу