• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Моя история с МФО и как лудомания испортила мою жизнь.

боже, я паранойщик, все там нормально, бумажка по другому поводу, просто все смс-ки так сложились и обстоятельства что это очень правдоподобно звучало) Извиняюсь за панику
а скільки часу в тебе протермінування у ШГ, що вони приходили?
 
я брал 13к на 5 платежей месяца 1.5 назад, 1 из 5 платежей внес, но потом не успел и поехало
Ви тут попанікували, а люди можуть почати боятись приходів ШВ, якщо ви не в курсі то ви маєте право дати їм прочухана і викликати поліцію, бо це не законно, якщо вони і справді приходять
 
Ви тут попанікували, а люди можуть почати боятись приходів ШВ, якщо ви не в курсі то ви маєте право дати їм прочухана і викликати поліцію, бо це не законно, якщо вони і справді приходять
так, і свідки у вас є - сусід, ще б фото їхнє зробили, а ще краще відео - ціни б не було. Скажи сусіду, щоб наступного разу тебе кликав
 
так, і свідки у вас є - сусід, ще б фото їхнє зробили, а ще краще відео - ціни б не було. Скажи сусіду, щоб наступного разу тебе кликав
Та людина тільки в глазок дивиться і панікує я так розумію ?
 
а цього якраз робити не потрібно, камеру телефона побачать, то тільки пил з-під п’яток буде ?
Та це автору посту потрібно казати, я б на такий випадок, знайомого відеоператора з СТБ покликала, він би ціле кіно зняв для такого випадку???
Та це автору посту потрібно казати, я б на такий випадок, знайомого відеоператора з СТБ покликала, він би ціле кіно зняв для такого випадку???
Щеб екстрасенсів покликав, вони дуже люблять для цікавого сюжету когось в шафі з другого поверху викидати ???
 
Останнє редагування:
Егроши продали кредитпроминвесту, как они себя ведут, чего ожидать?
 
Егроши продали кредитпроминвесту, как они себя ведут, чего ожидать?
 
Click-credit залучили коллекторов "кредит борг солюшенз", как они себя ведут?
 
Алекси ,напевне ,і з того світу дістануть . Так як кошмарили мене за тіло 700 гривень ,сімсот а не сім тисяч .Телефон просто не замовкав .І вдень і вночі .Ну і пишуть дуже виховано і так грамотно ,наче 3 філ. фака закінчили.
Ого слава Богу в мене їх нема,але я б одразу пішла в поліцію,це погроза та вони мають статтю за погрозу потім там ще купу є,в НБУ теж накатати хай здохнут такі шараги
 
Егроши продали кредитпроминвесту, как они себя ведут, чего ожидать?
Мені швидко вони тіло запропонували. Десь через два місяці. Тож якщо хочете закрити, то ці скоро можуть запропонувати.
 
Я тепер у них у фаворі ,так сказати ...Але,як згадаю минулий грудень ,то сіпає до цих пір . Мені вони зробили таке" солодке" життя ,що в одну прекрасну ніч я прокинулася з такою тахікардією,мені здавалося що я зараз помру. Тому я пішла не в поліцію ,а до невролога . І вона була дуже здивована що у 30+ людина знаходиться на грані нервового зриву . І слава богам що я знайшла цей форум і звернулася до лікаря .Так ,правда прийшлося 10 днів попити транквілізатори щоб спати і не здуріти,таблеточки і вітамінчики для нервової системи .Зате тепер дивлюся на їх смски і чомусь сміюся .Бо як наступати на одні і ті ж граблі двічі ...
 

Вкладення

  • Screenshot_20230919-222506.jpg
    Screenshot_20230919-222506.jpg
    82 Кб · Перегляди: 122
Я тепер у них у фаворі ,так сказати ...Але,як згадаю минулий грудень ,то сіпає до цих пір . Мені вони зробили таке" солодке" життя ,що в одну прекрасну ніч я прокинулася з такою тахікардією,мені здавалося що я зараз помру. Тому я пішла не в поліцію ,а до невролога . І вона була дуже здивована що у 30+ людина знаходиться на грані нервового зриву . І слава богам що я знайшла цей форум і звернулася до лікаря .Так ,правда прийшлося 10 днів попити транквілізатори щоб спати і не здуріти,таблеточки і вітамінчики для нервової системи .Зате тепер дивлюся на їх смски і чомусь сміюся .Бо як наступати на одні і ті ж граблі двічі ...
пусть свои скидки себе засунут максимально глубоко
 
Рекомендую прислушаться к пользователю, который писал выше о том, чтобы забыть за оплату МФО. Это бессмысленная трата денег и нерв.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу