• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Моя заява про забезпечення позову до подачі позовної заяви.

Після заяви на забезпечення позову ще заява в суд, адвокат за заяви просить приблизно так,як і за судовий збір, виходить ( на моєму прикладі) близько 7-8 тис. За суд з МФО, кошти повернуться, якщо суд визнає договір не дійсним. Що навряд. А так або після суду прийдеться сплатити самому, або за написом державного нотаріуса. Як думаєте, напис на 8000 коштує таких витрат?
 
Після заяви на забезпечення позову ще заява в суд, адвокат за заяви просить приблизно так,як і за судовий збір, виходить ( на моєму прикладі) близько 7-8 тис. За суд з МФО, кошти повернуться, якщо суд визнає договір не дійсним. Що навряд. А так або після суду прийдеться сплатити самому, або за написом державного нотаріуса. Як думаєте, напис на 8000 коштує таких витрат?
Отдать 8 чтоб не отдавать 8:pardon:
Не стоит) или искать дешевле юриста или отдать и не парится
 
Після заяви на забезпечення позову ще заява в суд, адвокат за заяви просить приблизно так,як і за судовий збір, виходить ( на моєму прикладі) близько 7-8 тис. За суд з МФО, кошти повернуться, якщо суд визнає договір не дійсним. Що навряд. А так або після суду прийдеться сплатити самому, або за написом державного нотаріуса. Як думаєте, напис на 8000 коштує таких витрат?
Я адвокату заплатила две, сумма у меня почти пятнадцать. Ищите другого адвоката
 
Після заяви на забезпечення позову ще заява в суд, адвокат за заяви просить приблизно так,як і за судовий збір, виходить ( на моєму прикладі) близько 7-8 тис. За суд з МФО, кошти повернуться, якщо суд визнає договір не дійсним. Що навряд. А так або після суду прийдеться сплатити самому, або за написом державного нотаріуса. Як думаєте, напис на 8000 коштує таких витрат?
Оффтоп
юрист/ адвокат юристу/адвокату рознь. Мне чёт кажется, что Вас банально развели "юристы/адвокаты"
 
Оффтоп
юрист/ адвокат юристу/адвокату рознь. Мне чёт кажется, что Вас банально развели "юристы/адвокаты"
В середньому ціна 1500-2000, це з представництвом в суді, при скасуванні рішення судовий збір вам повернеться, послуги адвоката повертаються, якщо кошти за послуги проведені офіційно, і сплачені всі податки. Але все залежить від області, но точно не така сума як кажете
 
В середньому ціна 1500-2000, це з представництвом в суді, при скасуванні рішення судовий збір вам повернеться, послуги адвоката повертаються, якщо кошти за послуги проведені офіційно, і сплачені всі податки. Але все залежить від області, но точно не така сума як кажете
Еще может студент 2-го курса юрфака за 3 бутылки пива.
 

Я еще и циник. И не обязан уважать любое неумное мнение.
Сережа а был когда то лириком!!!! Я даже помню как обращалась к тебе в начале твоей карьеры блогера юриста! И блин ты помогал, круто было! Все циник, жизнь тебя потрепал! Но не обижай форумчан не все такие умные и циничные как ты
 
Сережа а был когда то лириком!!!! Я даже помню как обращалась к тебе в начале твоей карьеры блогера юриста! И блин ты помогал, круто было! Все циник, жизнь тебя потрепал! Но не обижай форумчан не все такие умные и циничные как ты
спасибо) Посмеялся)
 
В середньому ціна 1500-2000, це з представництвом в суді, при скасуванні рішення судовий збір вам повернеться, послуги адвоката повертаються, якщо кошти за послуги проведені офіційно, і сплачені всі податки. Але все залежить від області, но точно не така сума як кажете
Це ціна за заяву по відміні виконавчого напису, там вже заява, платіж в суд за подачу заяви. А для того, щоб адвокат ще й в суді захищав інтереси по цьому кредиту, вів кредитну справу від і до, щоб потім таки розібратись до кінця з кредитом, загальна сума 7-8 тисяч. Це і робота з МФО, і судове представництво. Після подачі заяви на скасування ВП кредит не зникає, далі йде суд, може й не один. Заяви в НБУ- то дуже мілко. Там треба дуже багато документів, з якими працює адвокат. Виписки з платежів, розрахунки заборгованості, заяви в суд. Якщо хтось може їх складати під свою справу,то добре. Особисто я не знаю, що саме суду потрібно. Пакет послуг адвоката тому стільки й коштує, сама заява по ВП суті справи не міняє. Чим крутіший адвокат, тим більше коштують його послуги. Повна справа і 12,5тис.могла коштувати. А на форумі у юристів яка ціна, щоб повністю розібратись з кредитом? З судовими зборами і т.д. щоб юрист зайнявся справою. Дякую за відповідь.
 
Еще может студент 2-го курса юрфака за 3 бутылки пива.
Я ж тільки за. Але я не про одну заяву, а про доведення справи до самого кінця. Скасування вп всю справу не вирішує, юрист назвав багато запитів і заяв, які потрібні для суду.
Що Ви маєте на увазі? Адвокат домовляється закрити кредит на вигідних для Вас умовах?
Ні, по правовому рішенню суду, щоб ті ще щось не придумали. Щоб в суді все було по закону, врахувалися оплати,пролонгації, або щоб домовився з МФО про законні підстави оплати боргу в досудовому порядку, якщо ті на поступки мені не пішли. Пролонгація ми сплачено 2 тіла і в саму позику теж сплачено, але пролонгації не рахуються в повне погашення, а адвокат може оскаржувати і відсоткову ставку, і правомірність договору. Сума може бути значно менша, але ж послуги адвоката і та менша сума- це і є більше суми мого виконавчого напису. Ось тому не скасувала.
Я ж тільки за. Але я не про одну заяву, а про доведення справи до самого кінця. Скасування вп всю справу не вирішує, юрист назвав багато запитів і заяв, які потрібні для суду.

Ні, по правовому рішенню суду, щоб ті ще щось не придумали. Щоб в суді все було по закону, врахувалися оплати,пролонгації, або щоб домовився з МФО про законні підстави оплати боргу в досудовому порядку, якщо ті на поступки мені не пішли. Пролонгація ми сплачено 2 тіла і в саму позику теж сплачено, але пролонгації не рахуються в повне погашення, а адвокат може оскаржувати і відсоткову ставку, і правомірність договору. Сума може бути значно менша, але ж послуги адвоката і та менша сума- це і є більше суми мого виконавчого напису. Ось тому не скасувала.
А ще ось що напишу: в єрб виконавчий напис з'явився в кінці березня, а приватний нотаріус його зробив в середині лютого. На той момент, коли я його побачила в єрб, він уже як днів 5 знаходився на моїй роботі, там мені нічого не сказали, дізналась, як отримала не всю зарплату. Я спочатку хотіла оскаржувати, щоб на роботі не дізнались. Виходить до єрб він потрапив після того, як його вже відправили на роботу.
 
Останнє редагування:
Я ж тільки за. Але я не про одну заяву, а про доведення справи до самого кінця. Скасування вп всю справу не вирішує, юрист назвав багато запитів і заяв, які потрібні для суду.

Ні, по правовому рішенню суду, щоб ті ще щось не придумали. Щоб в суді все було по закону, врахувалися оплати,пролонгації, або щоб домовився з МФО про законні підстави оплати боргу в досудовому порядку, якщо ті на поступки мені не пішли. Пролонгація ми сплачено 2 тіла і в саму позику теж сплачено, але пролонгації не рахуються в повне погашення, а адвокат може оскаржувати і відсоткову ставку, і правомірність договору. Сума може бути значно менша, але ж послуги адвоката і та менша сума- це і є більше суми мого виконавчого напису. Ось тому не скасувала.
Тобто це Ви тільки проконсультувались з якімось адвокатом і вирішуєте чи звертатись до нього?)) я б Вам порадила поспілкуватись з юристами з форуму)) тому що виграє чи ні той адвокат справу з визнання договору недійсним це ще велике питання, Ви не цікавилися чи є в нього успішна практика з подібними справами?
 
Назад
Угорі Унизу