• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мої судові справи. Як будуть стягувати кошти?

  • Автор теми Nikita11
  • Дата початку
  • Відповіді 52
  • Перегляди 2K

рішення ЗАОЧНЕ
це ж супер. головне в електронному суді не реєструйтесь

заспокойтесь
з пенсії, соціалки не можна відраховувати
не посадять
зверніться до юристів форуму і все буде добре
Звернулася до юриста форуму. Він відписав, що потрібно зайти в е суд, завантажити всі документи. Авторизуватися через Дію підпис не можу. Все нормально, підтвердження особи, але далі ніби автоматично мало б повернути на сайт е суду.Ще три місяці тому хотіла зайти в суд, але не розумію чому не можливо це зробити 😭
 
Звернулася до юриста форуму. Він відписав, що потрібно зайти в е суд, завантажити всі документи. Авторизуватися через Дію підпис не можу. Все нормально, підтвердження особи, але далі ніби автоматично мало б повернути на сайт е суду.Ще три місяці тому хотіла зайти в суд, але не розумію чому не можливо це зробити 😭
З ПК заходите?
Там два рази деколи треба входити. Перший раз викидує на початкову, знову натискаєте
1701094101207.png
і входить.
 
З ПК заходите?
Там два рази деколи треба входити. Перший раз викидаї на початкову, знову натискаєте Переглянути вкладення 138697 і входить.
З телефону. Від ранку вже разів десять намагалася. Раніше теж не змогла. Зараз знову буду пробувати
 
Звернулася до юриста форуму. Він відписав, що потрібно зайти в е суд, завантажити всі документи. Авторизуватися через Дію підпис не можу. Все нормально, підтвердження особи, але далі ніби автоматично мало б повернути на сайт е суду.Ще три місяці тому хотіла зайти в суд, але не розумію чому не можливо це зробити 😭
насколько я знаю, с пк надо регистрироваться.
 
Вам вище Адіос відповів. Можно і з телефону, але не через додаток з Плеймаркету а з офіційного веб-сайту Електронний суд
А якщо моя дочка звернеться до суду, щоб дали всі документи, рішення, позовну.Потім вона вже в Україні зв'яжеться з адвокатом.
 
А якщо моя дочка звернеться до суду, щоб дали всі документи, рішення, позовну.Потім вона вже в Україні зв'яжеться з адвокатом.
Навряд.
Хоча спробувати можно звісно.
Спробуйте до секретаря сама особисто дозвонитись і спитати.
 
А якщо моя дочка звернеться до суду, щоб дали всі документи, рішення, позовну.Потім вона вже в Україні зв'яжеться з адвокатом.
ви можете самі зв'язатись з адвокатом, а адвокат - до суду. а дочкі без довіреності не дадуть
 
ви можете самі зв'язатись з адвокатом, а адвокат - до суду. а дочкі без довіреності не дадуть
Знаю, що без довіреності можуть не дати. А адвокат може сам звернутися до суду? Завтра переговорю з нею. Там через дію можна зробити довіреність. А може і не можна?
 
А адвокат може сам звернутися до суду?
це в адвоката запитайте. а взагалі в електронному вигляді можуть договори укладатись. отже - може
Там через дію можна зробити довіреність.
для адвоката не треба довіреність
 
Навряд.
Хоча спробувати можно звісно.
Спробуйте до секретаря сама особисто дозвонитись і спитати.
В неї є знайома, яка працює в секретаріаті. Завтра займуся цим.
Навряд.
Хоча спробувати можно звісно.
Спробуйте до секретаря сама особисто дозвонитись і спитати.
це в адвоката запитайте. а взагалі в електронному вигляді можуть договори укладатись. отже - може

для адвоката не треба довіреність
Вже йому написала.
 
Назад
Угорі Унизу