• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мої судові справи. Як будуть стягувати кошти?

  • Автор теми Nikita11
  • Дата початку
  • Відповіді 52
  • Перегляди 2K
Мені за два роки з 21300 накинули 32780.При моїй пенсії по ходу накапали на сплату на років 40.А ще як інші накапають. То треба жити років з 200,щоб всі захотіли з моєї пенсії вираховувати.
ДВС? Якщо так, то треба їх просто діставать.
Моя лапуся вже передумала про штраф. Молоді. Зелені. Бояться заяв)
 
так з юристом , але не хочу щоб через роботу стягували % а просто сплатити і все
Дід вірно написав. Може і насправді нічого нікуди не треба бути нести. Взагалі про це треба перейматися коли хоча б рішення остаточне на руках є.
 
я зрозумів дякую та йде якраз суд і наперед всі розвитки подій продумую , уже 2 раз перенесли засідання по судовій справі з манівео ну точніше фінансова компанія ейс)
сподіваюся на позитивний результат)
А у вас в кабінеті зупинені нарахування відсотків? Чи далі капають?
 
Відбувся суд з фінтрастом. Кредит плюс :тіло кредиту 21300 грн. Рішення заочне. Я за кордоном. Було 5 засідань. Ухвалили:54080грн., 5000грн за їхнього адвоката, 1718-судовий збір.
рішення ЗАОЧНЕ
це ж супер. головне в електронному суді не реєструйтесь
Далі відкриють провадження (виконувати рішення не буду, шкода таких грошей), заблокують рахунки. Офіційно отримую пенсію. Звісно треба буде з'язатися з виконавцем, щоб розблокував рахунок. А потім вже будуть вираховувати з пенсії 20відсотків.Майна немає. Хоча два роки вступила в спадщину на половину будинку після смерті мами. Спадщину не оформляла на себе. І не буду. Бо напевно це не останній суд. 😭😭😭😭😭Може в тюрму не посадять 😭
заспокойтесь
з пенсії, соціалки не можна відраховувати
не посадять
зверніться до юристів форуму і все буде добре
 
Це штраф за невиконання?
Так. Типу того. На скільки я зрозумів.
Але на асвп купа неясних постанов і якісь мутки... Толком мені не пояснили нічого телефоном. Лише погодились все скасувати і більше не вередувати.
 
там же все доступно, що і навіщо..
В тому то і справа що неясно. Є постанова про повернення без виконання. Тим же днем скасовує її. Потім платіжка в банк. Потім постанова на роботу. В супровідних листах інші постанови вказані. Брєд.
 
В тому то і справа що неясно. Є постанова про повернення без виконання. Тим же днем скасовує її. Потім платіжка в банк. Потім постанова на роботу. В супровідних листах інші постанови вказані. Брєд.
жук, а не виконавець)) а шо каже? чи морозиться
 
В тому то і справа що неясно. Є постанова про повернення без виконання. Тим же днем скасовує її. Потім платіжка в банк. Потім постанова на роботу. В супровідних листах інші постанови вказані. Брєд.
Йой, щось намутили. Може то й не штраф, а щось не ясне😂
 
Смайлік, походу тільки з навчання і не доганя що до чого і що як працює.
 
Едрить, обсуждение в разделе Судебные дела...
 
Як поспілкуватися з юристами форуму на рахунок оскарження заочного рішення.
Ви можете їм кожному або хто вам більше пасує, написати в особисті.
В кожного в підписі є всі дані.
 
Зайти в розділ "Адвокати та юристи "?
Так. Для приклада :

1700992973571.png
1700993057376.png
 
Назад
Угорі Унизу