• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Монетка, 120 днів протермінування, сказали шо будуть х… мене в закаулку

Прикол в тому,що скаргу розглядали місяць.

Думаю,що одразу але мені днів через 5 ,ще до місяця надзвонювали роботом але вже з більшим інтервалом не кожну хвилину
Доброго дня, а як написати скаргу? Бо стали Додам дзвонити мамі, я її як контактну особу ніколи не писала, написати в НБУ та тім додам? А що писати? В НБУ зрозуміло. А чмошнікам?
 
Доброго дня, а як написати скаргу? Бо стали Додам дзвонити мамі, я її як контактну особу ніколи не писала, написати в НБУ та тім додам? А що писати? В НБУ зрозуміло. А чмошнікам?
На сайт НБУ,там оставить жалобу ,дальше от себя или от мамы пишите в любой форме,звонят не контактным ,угрожают и прочее ,обычно пару дней и пропадают
 
Доброго дня форум.
Брав 2 тисячі 120 днів назад у мфо монетка
Домовлявся про сплату, сплачував 3 тисячі вже їм, домовлявся про сплату на сьогодні повної суми (8900) грн але не зміг оплатити
Натомість, «менеджер» сказав шо цитую:
«Ти зає…» « Ми тебе найдем і будем х за углом» і т д за то шо я не сплатив
Підскажіть щось, дякую
0936029478 номер
Не звертати уваги на дзвінкі і погрози- це конче.. істоти, адекватні люди не підуть на таку роботу. Вони вже сотні разів прокляті разом із своїм потомством.
 
Назад
Угорі Унизу