• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Monetka подала до суду після оплати кредиту по гарантійному листу

  • Автор теми malva38
  • Дата початку
  • Відповіді 42
  • Перегляди 2K

malva38

Форумчанин
Реєстрація
24 Лис 2021
Дописи
917
Реакції
552
Бали
1,043
UAH
1.50
Ваш пол
Женский
malva38 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
привіт...я мабуть л0х!! оплатила по гарантійному листі кредит...монетка обіцяла в листі відізвати позов...морозяться ..справа вже призначена до розгляду.. пишу їм а вони - не переживайте відізвемо...чи потрібно мені робити якісь дії..чи просто із квитанцією і гарантійним листом йти в суд
 
привіт...я мабуть л0х!! оплатила по гарантійному листі кредит...монетка обіцяла в листі відізвати позов...морозяться ..справа вже призначена до розгляду.. пишу їм а вони - не переживайте відізвемо...чи потрібно мені робити якісь дії..чи просто із квитанцією і гарантійним листом йти в суд
За тіло закрили?
 
привіт...я мабуть л0х!! оплатила по гарантійному листі кредит...монетка обіцяла в листі відізвати позов...морозяться ..справа вже призначена до розгляду.. пишу їм а вони - не переживайте відізвемо...чи потрібно мені робити якісь дії..чи просто із квитанцією і гарантійним листом йти в суд
Їм зараз трішки не до вас ))
Але за гроші мабуть вдячні
 
то шо у вас є кабінет в ел.суді і ви пропускаєте тим самим строки

якщо ви не розумієте наслідків реєстрації в ел.суді - зверніться до юристів щоб вони вам пояснили
 
Останнє редагування:
я питаю чи допоможе мені гарантійний лист і квитанція про оплату...
я ж оплатила
 
я питаю чи допоможе мені гарантійний лист і квитанція про оплату...
я ж оплатила
може допоможе, може ні
може суд відніме від позовних вимог те що оплачено по гарантійці і присудить решту
ніхто цього не знає
 
Хз... мабуть термін на відзив вже пропущений. Краще до юриста вам звернутись таки по допомогу.
не пропущений..там подається 15 днів ... пройшло з моменту відкриття провадження тільки тиждень
я просто не знаю шо робити
 
не пропущений..там подається 15 днів ... пройшло з моменту відкриття провадження тільки тиждень
Так ви самі написали що в липні...
я просто не знаю шо робити
Вам вже декілька раз написали що робити.
Можете ще спробувати піднапрягти мінетку про відкликання позовних вимог.
Проте я би все ж таки почав як мінімум консультуватись з юристом.
 
Так ви самі написали що в липні...

Вам вже декілька раз написали що робити.
Можете ще спробувати піднапрягти мінетку про відкликання позовних вимог.
Проте я би все ж таки почав як мінімум консультуватись з юристом.
провадження відкрито тиждень тому , тому що першопочатково позов поданий не до того суду...
 
Назад
Угорі Унизу