• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyBoom і урегулювання просроченої заборгованості

і як так, шо за паника? Они только смсками достают. Вообще безобидные.
Це в кого як, мені на 3 день прострочки вже дзвонять погрожують виїздом групи за адресою проживання, а на 1 день вже контактним смски відправили
 
Це в кого як, мені на 3 день прострочки вже дзвонять погрожують виїздом групи за адресою проживання, а на 1 день вже контактним смски відправили
Вы что общаетесь с ними?
 
Це в кого як, мені на 3 день прострочки вже дзвонять погрожують виїздом групи за адресою проживання, а на 1 день вже контактним смски відправили
Всі погрожують, але ніхто не їде. Не варто на це звертати увагу. І спілкуватися з ними не варто
 
По манибум у подруги обзвонили пол села , одноклассникам фотки её разослали , говнюки ещё те .
 
Н

Напишіть мені в приват, поділіться досвідом, будь ласка
Досвіду ніякого не потрібно.Просто з рідними поговорила,попередила.Друзів,знайомих також,можливо не так детально,але попередила що можуть буди дзвінки,діло ваше що робити,мені не жалітись.Номери змінила,антиспам увімкнула.І всім порадила це зробити.І ніяких обдзвонів,колажів.Я не залишила МФО шансів,якось на мене тиснути)Тому і всім раджу,якби не було,але так треба робити.Бо жити в постійному стресі,а чи позвонять,а чи напишуть)))Таке собі задоволення.
 
Я так заметил чем меньше тело тем быстрее дозваниваются до родственикав.
 
Назад
Угорі Унизу