• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Moneyboom MoneyBoom куда пропал сайт и они сами?))

Вика дженс

Читач
Реєстрація
8 Жов 2021
Дописи
8
Реакції
0
Бали
846
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Вика дженс не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора, хто має якусь інформацію де вони ділись? Сайту немає, брала ще в 2021 просрочка вже довго,в убкі немає інформації
Мфо багато і тільки з тими не можу розібратись, ні переписок немає з договорами нічого на пошті

Підозрюю ЄАПБ купили..бо це єдиний який не сходиться мені, єапб викупили в таліону то там все зрозуміло біда і печаль навіть зі списанням ???

а другий договір просто # телефону вказаний і космічна сума, поки не хочу з ними говорити але напевно якщо не відпишуть прийдеться

Взагалі хто може крім кредитора надати таку інформацію? НБУ чи УБКІ?
Всім дякую заздалегідь ❤️
 
Наверное я сонная, уже второй раз прочла и не могу понять о чем вы))
Кредит брали хрензна когда, сайта уже нету, в убки сумы тоже нету. Вместо того чтобы забить вы продолжаете их искать. Зачем?)
Потом откуда не возьмись появляется талион и єапб. Там суммы не подъемные, даже со списанием. Ну и..?)
Второй договор(что за договор хз) там только номер и большая сумма. Денег нет, разговаривать желания нету, но почему-то вам придется.
Какая инфа вам нужна?) Куда сайт делся?) Сколько брали?) Почему нету кредита в убки?)
Короче пошла я спать и вам советую))
 
Наверное я сонная, уже второй раз прочла и не могу понять о чем вы))
Кредит брали хрензна когда, сайта уже нету, в убки сумы тоже нету. Вместо того чтобы забить вы продолжаете их искать. Зачем?)
Потом откуда не возьмись появляется талион и єапб. Там суммы не подъемные, даже со списанием. Ну и..?)
Второй договор(что за договор хз) там только номер и большая сумма. Денег нет, разговаривать желания нету, но почему-то вам придется.
Какая инфа вам нужна?) Куда сайт делся?) Сколько брали?) Почему нету кредита в убки?)
Короче пошла я спать и вам советую))
Спокойной ночи
?

Да форумы и я трудное дело?
Да сайта нет, что удивило, было желание закрыть но увы некому получается
Ждать что всплывет когда то долг так себе перспектива???

Вопрос по ЭАПБ в другой теме будет))
 
Доброго вечора, хто має якусь інформацію де вони ділись? Сайту немає, брала ще в 2021 просрочка вже довго,в убкі немає інформації
Мфо багато і тільки з тими не можу розібратись, ні переписок немає з договорами нічого на пошті

Підозрюю ЄАПБ купили..бо це єдиний який не сходиться мені, єапб викупили в таліону то там все зрозуміло біда і печаль навіть зі списанням ???

а другий договір просто # телефону вказаний і космічна сума, поки не хочу з ними говорити але напевно якщо не відпишуть прийдеться

Взагалі хто може крім кредитора надати таку інформацію? НБУ чи УБКІ?
Всім дякую заздалегідь ❤️
В мене їх купили ЕАПБ,і ті вимагають бешені проценти!
 
у меня маников выкупили дори финанс, сделали надпись - подал в суд... почти 3 года назад.
Жду решения
 
Назад
Угорі Унизу