• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Можу готуватись до террору рідних?

  • Автор теми tomorrow
  • Дата початку
  • Відповіді 107
  • Перегляди 2K
Я боргів не маю, свої проблеми я вирішив сам.
1rRk (1).gif
 
Но вы же знаете, что долг никуда не делся. Почему вы не узнали, кому продали вашу задолженность?
Я знаю, кому вони його продали. І ті мені раз на пів року дзвонять, щось пропопнують. Але до суду чогось не йдуть 🤔🤔🤔
 
Якщо у Вас так все чудово, то навіщо Ви знову гроші зичите в МФО?
Це вже психологічна проблема, яку я усвідомлюю і намагаюся подолати в собі. Гадаю, що справа в тому, що доступність "легких грошей" стає як наркотик. То ж я намагаюся зараз звести цю залежність нанівець.
 
Куди каву подати? З цукром? Без?
Подвійний еспресо, будьте ласкаві
Це вже психологічна проблема, яку я усвідомлюю і намагаюся подолати в собі. Гадаю, що справа в тому, що доступність "легких грошей" стає як наркотик. То ж я намагаюся зараз звести цю залежність нанівець.
Просто не беріть у них ніякі кошти.
 
Куди каву подати? З цукром? Без?
Не варто ображатися. Я не мав наміру вас чи вашу роботу бодай якось знецінити. Все, що я намагався довести - це те, що юристи не потрібні 24/7
Все чесно, я чітко усвідомлюю, що більшості тут мої послуги теж геть непотрібні в повсякденні.
Перепрошую, якщо вас це образило.
 
Я знаю, кому вони його продали. І ті мені раз на пів року дзвонять, щось пропопнують. Але до суду чогось не йдуть 🤔🤔🤔
Так подайте вы в суд на них. Мол, кто они такие, что требуют заплатить деньги. Ведь вы уже собрали доказательства?
 
Так подайте вы в суд на них. Мол, кто они такие, что требуют заплатить деньги. Ведь вы уже собрали доказательства?
Для цього потрібен юрист, бо я не хочу бігати і займатися цим. Принцип мінімальної достатньості: якщо не заважає - не звертай уваги.
 
Не варто ображатися. Я не мав наміру вас чи вашу роботу бодай якось знецінити. Все, що я намагався довести - це те, що юристи не потрібні 24/7
Все чесно, я чітко усвідомлюю, що більшості тут мої послуги теж геть непотрібні в повсякденні.
Перепрошую, якщо вас це образило.
Суд, виконавче провадження - потрібен.
"Порішати з МФО" - звісно ні. Та й не займаються юристи таким. Справжні, а не ряжені.
А що поганого в майже цілодобовій можливості проконсультуватися у юриста? Причому, безкоштовно
Для цього потрібен юрист
Не видумуйте
Зник Верокеш, а не кредит
Все тільки зіпсував
 
А що поганого в майже цілодобовій можливості проконсультуватися у юриста? Причому, безкоштовно -- в мене і на роботі є юрист, до якого я можу звернутися. В компанії, якій я працюю це є частиною контракту.
Але я і цього не роблю, бо воно мені не заважає.
 
Назад
Угорі Унизу