• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На номер 0672222772 переадресація без мого відома

Поліна

Форумчанин
Реєстрація
20 Січ 2020
Дописи
472
Реакції
325
Бали
1,925
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Поліна не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора!?
Питання не зовсім по дзвінкам колекторів.
Але ...
Суть в тому, що довгий час не користувалася своїм старим телефоном, який засвічений, сьогодні довелося вставити ненадовго , то заодно вирішила скористатися додатком "Мій Київстар"(не знаю нащо, я вперше завантажила його?, щоб був ), там можна перевірити "активність" номеру.
І ось що я побачила: один і той самий номер телефону, дзвінки переадресовані, до 50раз в день щодня, просто щ о д н я, я листала до червня і втомилася ??

В інтернеті почитала, що то : автовідповідач, шахраї, маніяки, прослуховування, колектори...
Короче?‍♀️?‍♀️
Хочу запитати, може хто теж таке має, хто знає, що це, хто це? Вводила код ##002#,щоб видалити переадресацію, так тепер там інший номер висить(перевірка *#62#).

На новому телефоні таке саме?
Я то не панікую, просто цікаво?
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-08-20-22-12-41-122_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2020-08-20-22-12-41-122_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    129.3 Кб · Перегляди: 368
  • Screenshot_2020-08-20-22-12-31-522_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2020-08-20-22-12-31-522_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    131.3 Кб · Перегляди: 348
Доброго вечора!?
Питання не зовсім по дзвінкам колекторів.
Але ...
Суть в тому, що довгий час не користувалася своїм старим телефоном, який засвічений, сьогодні довелося вставити ненадовго , то заодно вирішила скористатися додатком "Мій Київстар"(не знаю нащо, я вперше завантажила його?, щоб був ), там можна перевірити "активність" номеру.
І ось що я побачила: один і той самий номер телефону, дзвінки переадресовані, до 50раз в день щодня, просто щ о д н я, я листала до червня і втомилася ??

В інтернеті почитала, що то : автовідповідач, шахраї, маніяки, прослуховування, колектори...
Короче?‍♀️?‍♀️
Хочу запитати, може хто теж таке має, хто знає, що це, хто це? Вводила код ##002#,щоб видалити переадресацію, так тепер там інший номер висить(перевірка *#62#).

На новому телефоні таке саме?
Я то не панікую, просто цікаво?
Вы ее никак не отмените, если переадресация с данного номера на Ваш - и оператор тоже ничем не поможет, пока этот номер сам ее самостоятельно не снимет
 
Назад
Угорі Унизу