• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нацбанк анулював ліцензію сервісу онлайн-кредитів Monetka

Факторинг
Фінансовий лізинг
А моїх знайомих і сусідів тероризують і зараз. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
А моїх знайомих і сусідів і зараз тероризують. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
А моїх знайомих і сусідів і зараз тероризують. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
 
А моїх знайомих і сусідів тероризують і зараз. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
А моїх знайомих і сусідів і зараз тероризують. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
А моїх знайомих і сусідів і зараз тероризують. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
Они и раньше не могли таким заниматься, другой вопрос что управы нет на них.
 
А моїх знайомих і сусідів тероризують і зараз. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
А моїх знайомих і сусідів і зараз тероризують. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
А моїх знайомих і сусідів і зараз тероризують. І що це значить? Вони можуть і надалі цим займатися?
Ого Вас дістали , тримайтеся ! Трішки часу ,Вашого морозу ,всі контори схожі )
 
Як у вас з ними, відстали з автодозвоном?
Я писала в НБУ ,буквально 4 вересня прийшла відповідь ,що вони нічого поганого не вбачають і ще багато води...далі, поліція ще не відповіла ,але думаю буде все теж ..а вони мені не телефонують, а ось третім особам періодично ..то їм ліцензію анулювали повністю чи це норма після така кошмарити завжди?
 
Я писала в НБУ ,буквально 4 вересня прийшла відповідь ,що вони нічого поганого не вбачають і ще багато води...далі, поліція ще не відповіла ,але думаю буде все теж ..а вони мені не телефонують, а ось третім особам періодично ..то їм ліцензію анулювали повністю чи це норма після така кошмарити завжди?
Ліцензії назавжди, а так кошмарити в них норма на яку нічого не впливає...
 
Що ж...
Я хотів собі калів і я їх отримав))
Монеточка, тримайся)))
Ви перші почали)

Якщо в когось є номер з перепискою в вайбері, тг і тд. - напишіть. І електронну адресу, якщо є така... Будуть повертати мені кредит))
 
Що ж...
Я хотів собі калів і я їх отримав))
Монеточка, тримайся)))
Ви перші почали)

Якщо в когось є номер з перепискою в вайбері, тг і тд. - напишіть. І електронну адресу, якщо є така... Будуть повертати мені кредит))
+380669979580 будь ласка, їх треш менеджер
 
❌ ФК Ріалто (МОНЕТКА) виключено з Державного реєстру фінустанов - НБУ

? ПОСИЛАННЯ
 
Ліцензії назавжди, а так кошмарити в них норма на яку нічого не впливає...
Не треба руки опускати. Якщо поліція відморозиться і напише стандартну шизофренічну маячню з покликанням на ЗУ "Про звернення громадян", відразу ж звертайтесь зі скаргою до слідчого судді на невнесення відомостей за Вашою заявою до ЄРДР.
 
Назад
Угорі Унизу